Nieprzeczytane posty

Potrzebna porada

1
Witam!
Ledwo co zarejestrowałem się na forum więc z góry dziękuję za zainteresowanie,wszelakie odpowiedzi i porady.W przyszłym roku zamierzam wybrać się w jakąś fajną podróż.I tutaj rodzi się mój kłopot!Gdzie?Jest tyle pięknych miejsc na świecie,że nie wiem co mam wybrać.Budżet wyprawy ok 4-5tys zł na osobę.Chciałbym żeby w tych kosztach mieściło się wszystko,od transportu przez jedzenie aż po noclegi.Co możecie doradzić,zaproponować?:)

Re: Potrzebna porada

2
Witaj

No to możne na początek na ile czasu zamierzasz się wybrać i co lubisz ( ciepło, zimno plażę,góry, safari,leżenie w basenie, czynne zwiedzanie, objazdówki. W jakim terminie, czy ma to być Europa, Azja czy może inny kontynent. Tego typu info musimy mieć żeby coś podpowiedzieć

Ps witamy na naszym forum

Re: Potrzebna porada

3
Dzięki za pierwszą szybką odpowiedź!Kierunek jest mi szczerze obojętny.Chce zobaczyć jak najwięcej,leżenie brzuchem do góry nie jest dla mnie ;) Termin - wakacje przyszłego roku.Prawdopodobnie lipiec/sierpień.10-14 dni.

Re: Potrzebna porada

5
Określenie budżetu to nie wszystko. Potrzebne sa preferencje: rodzaj transportu, zainteresowania też się przydadzą, ew. provblemy zdrowotne, preferencje kulinarne,czy podróż z dziecmi, etc etc Przecież co innego poradzimy rodzicom z 3 letnim dzieckiem, co innego parze 65+.
Na początek; rodzaj transportu i bardziej precyzyjnie o terminie. Czy sami chcecie sobie podróż zaplanowac czy z biurem?
Tak na szybko, to w tej cenie Grecja np. Halkidiki (stąd i Saloniki i Meteory, Ateny, a i na miejscu ciekawie), Cypr + rejs do Izraela/Egiptu; polecam także Portugalię - np. opcja czarterowe wakacje lub sam przelot + wypożyczenie auta na miejscu. Jeśli nei przeraża Was podróżowania to np. podróż autem na północ Włoch i tam zrobienie pętelki zwiedzanie Pizy, Genui, Livorno...

Re: Potrzebna porada

6
Witaj dopełniając nieco temat, możliwości jak wspomniał mój poprzednik jest bardzo dużo. Myślę że jeśli nie lubisz leżeć na plaży objazdówka wydaje sie najlepszym rozwiązaniem. Możesz np udać się na objazdówkę po Portugalii tak jak ja w zeszłym roku

[yt][/yt]

Dobrym rozwiązaniem może okazać się lot do np Faro a następnie zwiedzenie całej portugalskiej riwiery a następnie samochodem pojechać do Malagi i zwiedzić tamtejsze wybrzeże.

Możesz także polecieć Ryanair do Barcelony i zrobić sobie objazdówkę i wrócić z Malagi a po drodze Valencia, Alicante, Malaga i całe wybrzeże tak jak zamierzam uczynić w tym roku.

Możesz jechać do Chorwacji i podążając wybrzeżem zwiedzić także Czarnogórę aż pod Albanię.

Możesz także zwiedzić Wielką Brytanię od Londynu aż po Edynburg.

Jak widzisz możliwości jest sporo, proponuje najpierw rozstrzygnąć kwestię ;) ;) czy ma to być Europa czy inny Kontynent
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 130 gości