Nieprzeczytane posty

Podróże inaczej - urban exploration

1
Witam,
jestem nowym użytkownikiem, próbowałem wstrzelić się w odpowiedni dział ze swoim tematem ale różnie bywa, więc w razie czego z góry przepraszam moderatorów i proszę o przeniesienie go w odpowiednie miejsce ;)

Ostatnio zainteresowałem się tematyką Urban Exploration (chciałem podać linka do Wikipedii z wyjaśnieniem cóż to ale: Masz jeszcze zbyt mało napisanych postów by wstawiać linki w treści wiadomości. więc napiszę w skrócie - zwiedzanie i fotografowanie opuszczonych budynków np. fabryk, kościołów itp.). Jak wiadomo każda podróż (nawet taka) jest ciekawsza jeśli nie podróżujemy sami. Problem polega na tym, że trudno znaleźć chętnych na takie wyprawy - nawet sieć nie pomaga - pomimo długich poszukiwań nie natknąłem się na żadne w miarę aktywne forum urbexu.

I tu pojawia się moje pytanie: czy Wy drodzy użytkownicy znacie miejsca w sieci gdzie mógłbym znaleźć takich ludzi? Domyślam się, że to forum jest przeznaczone raczej dla podróżników w bardziej klasycznym znaczeniu tego słowa, ale może natknęliście się kiedyś na miejsce gdzie mógłbym spotkać kilku podobnych sobie zapaleńców? :P A może mimo wszystko nawet tutaj przesiadują takowi?

Dzięki za wszelkie info :)
https://tickets.pl/avia/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 151 gości

cron