Nieprzeczytane posty

Odprawa na lotnisku

1
Witam wszystkich,
Jescze nigdy nie lecialam samolotem, byc moze wkrotce nadarzy sie taka okazja. Mam jednak pewne watpliwosci co do sprawdzania bagazu. Biore tabletki, co jest dla mnei rzecza wstydliwa i nie chcialabym zeby ktos sie o tym dowiedzial. Czy przechodzac odprawe trzeba pokazywac leki, ktore sie ze soba bierze ? Czy jesli schowam je do torby lub torebki nie bedzie problemu czy jkest jakas specjalna procedura ? Bardzo prosze o szybka odpowiedz

Re: Odprawa na lotnisku

2
Jeśli włożysz do bagażu odprawianego to nie masz o co się martwić,co do bagażu podręcznego to różnie bywa,(zazwyczaj sprawdzają jeśli są to leki w płynie) co do tabletek to nie ma obaw.To co mogę dodatkowo zasugerować to włóż je do zamykanego worka foliowego jeśli np masz tabletki luzem (woreczki dostępne na lotnisku,w sklepach itd)

Ja zawsze mam całe mnóstwo tabletek i zawsze jest ok wiec nie martw się niczym. ;)
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Odprawa na lotnisku

3
Dzieki za info..wyglada na to, ze musze wlozyc do bagazu odprawianego i najlepiej wyjac z oryginalnego listka w razie gdyby jednak trzeba bylo pokazywac. A jak wyjme to na co najlatwiej sie poiwolac wiesz m,oze ? Sa dosc duze, okragle i maja kreske do przepolowienia...

Re: Odprawa na lotnisku

4
Do woreczka pakujesz na wszelki wypadek i tylko wówczas jest masz otwarte tabletki.Jeśli masz oryginalnie zapakowane liski to nie przejmuj się niczym i trzymaj je gdzie chcesz,nikt nie będzie ci tego sprawdzał

A jeśli już ktoś je wyjmie ( w co wątpię) to powiedz mu ze to tabletki od bólu głowy.Jak już wspomniałem w powyższym poście kiedy podróżuje mam reklamówkę tabletek na wszelkie okazje,i jedyne czego się czepiają to nadmierna ilość kosmetyków w bagażu podręcznym ale to już inna historia :) :) :)
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Odprawa na lotnisku

6
W bagażu odprawianym nikt tego nie będzie sprawdzał,proponuje zatem zostawić w oryginalnym opakowaniu.Lepiej i bezpiecznej ;)
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Odprawa na lotnisku

7
Pewnie. jeśli zostawiasz w bagażu rejestrowanym, to nie ma sensu wyciągać z oryginalnego pudełka. Generalnie przesypywanie leków do woreczków, moim przynajmniej zdaniem, wzbudza podejrzenia, także jeśli leki są jedynie wstydliwe, a nie nielegalne, zostaw normalnie w walizce i po problemie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości

cron