Nieprzeczytane posty

Couchsurfing

1
Cześć, ;)
Chciałam pojechać w wakacje do Paryża, ale mam bardzo mały budżet, więc myślałam o couchsurfingu. Czy ktoś z was z tego korzystał? Szukam opinii i porad czy jest to bezpieczne. :)
Dzięki,

Re: Couchsurfing

3
podobnie jak poprzednik. pozytywnie o CS. Korzystaliśmy w Izraelu, Jordanii, Grecji i Szwecji. było jak najbardziej bezpiecznie... ludzie sami dawali klucze do domu jak się zdarzało zatrzymać dłużej jak na dwa dni. Warto pamiętać o drobnym prezencie dla gospodarza, magnez na lodówkę itp.

Re: Couchsurfing

6
ale jakie strony? jest couchsurfing com. rejestrujesz się i wypelniasz profil.

korzystam z CS od 2007 z tym że bardziej jako host. Wlasnie wrocilam z podrozy po Ameryce Poludniowej, większosc ( 27 nocy ) - couchsurfing. Podrozowalam z 4letnia córką.

poradze ci tylko żebys się jakos bardziej zaangazowala w CS a nie rejestrowała wyłącznie dla darmowych noclegow. Jesli nie mozesz goscic ludzi u siebie mozesz chodzic na spotkania couchsurferow albo sama jakies zorganizowac dla ludzi ktorzy tu przyjezdzają. Nic nie wkurza mnie bardziej niz request od osoby ktora zarejestrowala się tydzien wczesniej i nie spedzila duzo czasu nad wypelnieniem swojego profilu. couchsurfing to styl zycia a nie darmowy hostel.

duzo o couchsurfingu mozesz poczytac na moim blogu;
http://vamasworld.com
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości