Nieprzeczytane posty

Jak tanio dostać się do Brazylii na dwa tygodnie?

1
Chciałbym dostać się do Campo Moureno na dwa tygodnie do kogoś dla mnie ważnego w miarę tanio w wakacje(ichniejsza zima.) Próbowałem na wielu forach/serwisach i jedyne co padło wartego uwagi to określenie hitch-hiking ale i to niewiele mi mówi. Będę miał do dyspozycji około 2500 maks 3000 złotych. Nocleg najpewniej będę miał tak więc pieniądze mi potrzebne na wyżywienie. Jeżeli nie to zapewne nocleg nie będzie wynosił jakoś szczególnie dużo.

Jak tanio tam się dostać? Nie znam jeszcze dokładnych terminów, ale wiem że chodzi o dwa tygodnie.

Re: Jak tanio dostać się do Brazylii na dwa tygodnie?

2
Najlepiej jakbyś codziennie śledził przeloty samolotów i trafił na oferte last minute. Wtedy cena jest na prawdę zadowalająca. A potem autobusem do danej miejscowości. Jeśli znajdziesz tą ofertę i to na prawdę dobra to spokojnie w obie strony wyrobisz się w 1000tys. o do wyżywienia to zawsze w Polsce możesz zrobić sobie zapas zupek chińskich, konserw, pasztetow.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 122 gości