Nieprzeczytane posty

pomocy!!!

1
Witam w czerwcu wybieramy się wraz z przyjaciółmi Camperem po europie jest to nasz pierwszy taki wypad!. jesteśmy z Świnoujścia i zamierzamy jechać przez Niemcy do Venecji , Cane Monako San Tropez i do Barcelony a moje pytanie jest takie : chcielibyśmy zwiedzić Alpy i nie wiemy jaka trasa jechać , wygodnie nam przez Niemcy Monachium i Austrię ale wiem ze można przez Pragę i wtedy na inna cześć alp wjedziemy i boimy się ze nie zobaczymy fajnych widoczków na trasie bo z tego co slyszalem sa piekne ,drugie pytanie czy ktoś zna jakieś fajne postoje dla Camperów nie drogie koło miast które wymieniłem ? Dziekuje. Sorry ale nie wiem gdzie mam zapytac na tym forum szukałem odpowiedniej rubryki ale cos mi nie poszło moze ktos zauwazy mój post

Re: pomocy!!!

2
Co masz na myśli pisząc, że chcecie zwiedzić Alpy ? Chcecie chodzić po górach czy tylko przejechać obok ? Co do parkingów dla kamperów to dużo tego jest zagranicą. Ceny też niezbyt wysokie po przeliczeniu na 1 osobę. Czasami można spać na dziko wtedy jest za darmo ale brak np. dostępu do wody. Jak dużym kamperem jedziecie ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 128 gości