Nieprzeczytane posty

Szukam porady/polecenia

1
Jestem nowy na forum...
Szukam porady jak najlepiej i stosunkowo tanio dostać się (z Bydgoszczy acz niekoniecznie) do Paryża.
Lepiej do Londynu i dalej Eurotunelem czy prosto samolotem?

Dlaczego taki temat, szykują mi się zaręczyny i potrzebuję dobrej/optymalnej porady podróżniczej.
Zaręczyny mają być na wieży Eiffla, to ma być weekend w Paryżu (sobota-niedziela lub piątek-niedziela).

Mam nadzieję, że ktoś z doświadczeniem mi coś doradzi/poradzi/pomoże.

Re: Szukam porady/polecenia

2
Jeżeli chodzi o samolot to najłatwiej i wydaje mi się że najtaniej wyjdzie samolotem prosto do Paryża. Jeśli polecisz Ryanairem (Beauvais) to co kilkanaście minut spod lotniska wyjeżdżają autobusy do centrum - koszt 15€
Jeśli innymi liniami na CDG to masz tam RERa - podmiejską kolejkę. Koszt do centrum zdaje się 7.30€.

Re: Szukam porady/polecenia

5
Cześć,
Jeśli załatwisz wszystko przez biuro podróży to na miejscu nie musisz się o nic martwić. Oni załatwiają wszystko- dojazd, nocleg, powrót. Podróż samolotem jest opłacalna, spróbuj poszukać dobrych ofert. Już pisałam na tym forum jak dostać się z lotniska do Paryża więc nie chce pisać tego samego postu 2 razy. Podróż we 2 mnie wyniosla 2.5tys. zł na osobę, zorientuj się jak ciebie wyniesie, dodam tylko, że my byliśmy na 5 dni. I mieszkaliśmy w Hotelu o srednim standardzie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 145 gości