Nieprzeczytane posty

Ubezpieczenia - uważać na oszustów

1
Organizując nasze zagraniczne podróże korzystamy często z usług firm ubezpieczeniowych. Dotyczy to zarówno wyjazdów indywidualnych jak i organizowanych przez touroperatorów. Ubezpieczamy koszty leczenia, pobytu w szpitalu itd. a także odstąpienie od imprezy z ważnych powodów. Ostatnio zdarzyła mi się przykra okoliczność skorzystania z takiej polisy. Na moje nieszczęście była to f-ma MONDIAL ASSISTANCE z Warszawy, partner ubezpieczeniowy NECKERMANN’a. No więc oświadczam, że to jest oszust ! Naczelną zasadą MONDIAL ASSISTANCE jest : NIGDY NIC NIKOMU. Żyjemy w wolnym kraju, rób co chcesz, ale ubezpieczanie się w w/w firmie to jak kasę włożyć psu w d..pe.
I jeszcze, żeby nie było, że jestem nieobiektywny: ten 2-tygodniowy wyjazd ***** na Kanary wykupiłem w TUI, natomiast transport w NECKERMANN. Ubezpieczyciel TUI zwrócił zaliczkę bezzwłocznie i bez dyskusji, natomiast MONDIAL ASSISTANCE od NECKERMANN’a dał jednoznacznie do zrozumienia : „bujaj się, frajerze !”
Pomijam już oczywisty fakt, że kwota w TUI była dużo wyższa.

Re: Ubezpieczenia - uważać na oszustów

2
Dzięki za tak przydatną informację. Niestety wszędzie możemy znaleźć oszustów. Szkoda tylko, że najbardziej na tym cierpią ci, którzy przez długi czas odkładali sobie na wymarzone wakacje. Oczywiście ubezpieczenie podróżne jest bardzo ważne ale nie wiele osób się na nie decyduje właśnie z powodu ceny jak i strachu przed oszustami.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości