Nieprzeczytane posty

Plany podróży 2013

1
W zawiązku z tym iż ciekawe wyjazdy organizuje się z dużym wyprzedzeniem zapraszam wszystkich do wypisywania waszych propozycji wyjazdowych na rok 2013.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Plany podróży 2013

2
Ja na razie jeszcze nie myślę o przyszłorocznym urlopie. Za dużo czasu. Miesiąc temu wróciłem z tegorocznego. Rok temu miałem zaplanowany na rok bieżący drugi wyjazd do Australii i wkrótce musiałem swe plany korygować. Jeżeli zacznę coś planować to nie wcześniej niż po Nowym Roku.

Re: Plany podróży 2013

4
W pełni skrystalizowanych planów jeszcze nie mam, na razie tylko delikatnie zarysowany plan ;)
Na pewno odwiedzę przyjaciółkę w Szwajcarii, myśle, że w lutym mi się uda.
Jak już się zrobi cieplej to może jakaś Hiszpania, a potem nasze polskie może i góry - zwłaszcza ulubiony Beskid Sądecki z Muszyną na czele, ale również planuję zwiedzić Beskid Niski :)
To na razie tyle, ile z tego wypali sama jeszcze nie wiem.

Re: Plany podróży 2013

6
turnieje, turnieje, podobno Azoncourt się kroi, ale to okres okołogrunwaldzki, więc Francjo czekaj, kiedyś przyjadę - Kraków odbębniony w tym roku, w przyszłym coś trzeba będzie znaleźć ciekawego - najgorsze, że w Karkonosze tak ciężko się pociągami dostać

Re: Plany podróży 2013

9
Once nie widziałem, ale Irysowo mogę spokojnie polecić. Nie ma drugiego takiego miejsca na świecie. Może nie ma tu upałów jak w Chorwacji ale może właśnie dlatego warto wybrać sie tu późną wiosną. Najpiękniejsze miesiące to kwiecień, maj i czerwiec. A dodatkowo ostatnimi czasyzrobiło się bardzo cenowo- przyjaźnie jeśli chodzi o hotele i całe zaplecze turystyczne.
Dodatkowo do zwiedzania jest tyle że nie trzeba obawiać sie nudy.

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 314 gości

cron