Nieprzeczytane posty

Proszę o radę:)

1
Nie wiem czy ktoś już założył podobny temat gdyż nic nie znalazłem. A więc tak:

Ja i moja dziewczyna chcemy się wybrać gdzieś na wczasy za granicę. Mam kilka pytań, a odpowiedzi na nie ciężko znaleźć biorąc pod uwagę mój brak czasu.

Chcieliśmy się wybrać do jakiegoś ciepłego kraju na tydzień, może 2 ( zależy jak to będzie wyglądać cenowo). Myślałem o Bułgarii, Chorwacji albo Turcji z racji tego, że na pewno jest taniej jechać tam niż np do Hiszpanii bądz Włoch.

Interesuje mnie wyjazd do hotelu 4 - 4,5 gwiazdkowego all inclusive. Jak to wygląda cenowo , logistycznie (czy lepiej samemu sobie jechac czy przez biuro). Gdzie można wypocząć, może cos pozwiedzać. Jakie kurorty polecacie, jaki kraj? Dodam, że chciałbym się zamknąć w kwocie 5 tys złotych.

Z góry dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam

Re: Proszę o radę:)

2
Witaj. Przede wszystkim nie napisałeś w jakim okresie zamierzasz wyjechać

Następnie dobrze by było abyś przeanalizował następujące fakty

- Zobacz jakie linie lotnicze znajdziesz w swoim mieście bądź jego okolicach ( nie napisałeś gdzie mieszkasz)

- Sprawdź miejsca do których lata przewoźnik i zapisz sobie

- Sprawdź sobie serwisy pogody długoterminowej i wybierz te miejsca w których jest ciepło ( dobrze mieć jakąś alternatywę)

-Sprawdzaj loty tylko na stronach przewoźników. Wybierz najciekawszą ofertę a później ją zapisz

- Sprawdź hotele ( booking.com) bądź inne strony z hotelami dla danego terminu

- Na koniec idź do min dwóch biur i porównaj ceny ( nie mów że masz swój własny plan)

Jeśli szukasz all to raczej z biurem

Możesz także napisać gdzie mieszkasz i kiedy mniej więcej chcesz jechać a my postaramy się coś pomóc

Co do hoteli to proponuje najpierw wybrać miejsce później lot a dopiero na końcu hotel
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Proszę o radę:)

3
A więc tak:

zamierzam wyjechac we wrzesniu 2013 roku. Jestem z Kalisza, ale bez problemu moge dojechac na lotnisko do wroclawia badz poznania czy lodzi. Interesuje mnie glownie chorwacja lub bulgaria i tez koniecznie 4-5 gwiazdek allinclusive:)

Twoje rady, admin, sa bardzo pomocne, ale mam kilka pytan. Polecach jechac przez biuro czy samodzielnie zarezerwowac hotel/przelot itp? Jakie są mniej wiecej ceny za taki wyjazd na tydzien/10 dni/ 2 tygodnie? Ile potrzeba ze soba wziac kasy na roznego rodzaju wydatki, pamiatki? Z gory dzieki za odpowiedz:)

Re: Proszę o radę:)

4
Witaj. Jeśli chodzi o loty w miejsca o których wspomniałeś to są dostępne głównie loty czarterowe dlatego z tym wypadku z biurem podróży może okazać się taniej. Planowanie wycieczki opłaca się bardziej w przypadku objazdówek z uwzględnieniem lotów tanich linii.

Tak więc skłaniał bym się poszukać ofert biur podróży. Z miejsc o których wspomniałeś najtaniej wyjdzie do Bułgarii. Porównałem Itake, Neckermana i Raibows i z tym ostatnim wyszło najtaniej choć oferty trzeba przeglądać cały czas. A najlepiej zrobisz jak pójdziesz do wszystkich tych biur i będziesz się targować sugerując że inne biuro zaproponowało ci lepszą cenę, może coś utargujesz.

Pięć gwiazdek all dla dwóch osób możesz znaleźć ale jest ciężko. Z Rainbows wyszło od 4700 do 5300 za 14 dni w sezonie czyli we Wrześniu może wyjdzie troszkę taniej.Cztery gwiazdki kosztują sporo mniej . Loty dostępne są z każdego miasta a dla ciebie chyba łódź będzie najbliższym miastem

Zajrzyj do sekcji Bułgaria i zapytaj naszego eksperta co zwiedzić chętnie Ci pomoże .Przeszukuj oferty biur ale tylko tych największych.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Proszę o radę:)

5
Naszła mnie jeszcze jedna ważna myśl. Pod żadnym pozorem nie podejmuj pochopnej decyzji. Jeśli zobaczysz tanią promocję przeanalizuj ją, podeślij nam hotel a my sprawdzimy go, czasem bowiem jest tak że hotele nie cieszące się dobrą opinią mają zaniżone ceny wakacji.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 133 gości