Nieprzeczytane posty

Ogromna prośba - trasa Polska - Hiszpania

1
Witam serdecznie ,
Bardzo proszę o kontakt osób jadących/wybierających się samochodem w najbliższym czasie w kierunku Polska- Hiszpania ( Barcelona, Walencja, Alicante). Sprawa bardzo ważna dla moich rodziców, potrzebna pomoc, sprawa dotyczy – jeśli ktoś z Państwa nie potrzebuje rozliczyć się z paliwa i opłat za autostrady, to moja prośba dotyczy właśnie wzięcia na mnie ( mojego tatę ) faktury za paliwo z miejsca przekroczenia polskiej granicy oraz rachunków za paliwo i opłat za autostrady na trasie Polska-Hiszpania .Świadczyłem przysługę dostarczenia samochodu do Alicante , to była tzw. podróż służbowa. W Walencji wkradziono mi się do samochodu i m.in. ukradziono dokumenty ( faktury, rachunki itp. ).Jeśli ich nie zdobędę to firma każe pokryć mi koszty przejazdu. Posiadam protokół włamania i kradzieży z policji, ale mimo to firma bezwzględnie domaga się rachunków za paliwo i opłaty . Może ktoś jest w stanie mi pomóc albo podsunie mi pomysł jak można załatwić te dokumenty ,może przez firmy transportowe, nie wiem gdzie się ogłaszać , może ktoś miał podobną sytuację , bardzo proszę o kontakt. Tel. 691-492-094
Piotr Buczyński
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 122 gości