Nieprzeczytane posty

Re: Zima idzie :)

2
dla mnie zima to okres martwy. trzeba oszczędzać aby później można było pojechać, ale mam ochotę pochodzić na rakietach śnieżnych w Karkonoszach i odwiedzić kilka schronisk, jak byłem w na jesieni na szlaku Orłowicza to przeraziły nie tłumy ludzi, a wcześniej pojechałem w okolice Karpacza zimą. To na szczęście była łada pogoda a ludzi było najwięcej tylko na trasie z/do Snieżki a na pozostałych szlakach spokój, wiec dlatego preferuje te miejsca zimą kiedy brak tłumów...

Re: Zima idzie :)

3
Nic związanego ze śniegiem. W listopadzie Puerto Rico, potem Święta w domu (może jakaś lokalna wycieczka nad ocean popatrzeć jak fale rozbijaja się o klify) i w lutym już zabukowana wycieczka do Disneylandu.
Potem to już sezon letni - jeszcze nie wiem co będziemy robić...

Re: Zima idzie :)

6
My planów w tym roku nie mamy, ale za rok to już owszem, zima to, mam nadzieję, będzie dla nas świetna okazja do wypoczynku po pracowitym sezonie letnim bez urlopu ;) Póki co wybierzemy się może na jakieś 2-3 dniowe narty, a dzieciaki w ferie może na jakies zimowisko

Re: Zima idzie :)

7
My dopiero się rozglądamy i chyba zamówimy katalog itaki do domu. Wiadomo, jak się na ładne obrazki popatrzy, to od razu człowiek chce jechać :) W okolicach grudnia zaczniemy się rozglądać już tak na poważnie. Oferty zimowe dopiero wchodzą.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 241 gości