Nieprzeczytane posty

Re: Gdzie się wybrać na sylwestra

2
2 lata temu byliśmy na sylwestra w Paryżu :) Pojechaliśmy z BP, w tej chwili nie widzę tej wycieczki u nich stronie. Jeśli chcesz jechać zagranicę - to sylwester w Paryżu jest cudowny, zwłaszcza oglądania fajerwerków pod wiżę Eifla :) i w 3 tys się powinieneś zmieścić bez problemu.

Re: Gdzie się wybrać na sylwestra

3
GTWMarek pisze:Witam, chciałbym się wybrać na sylwestra ale nie wiem dokładnie gdzie, zagranicę czy u nas gdzieś. Mogę wydać maksymalnie 3tyś zł na sylwestra , chciałbym żeby mi ktoś poradził bo to przecież forum turystyczne :). Dziękuje za porady.
Odpowiedz sobie najpierw na pytanie, co chcesz podczas tego Sylwestra robić :roll: i podpowiedz nam, może wtedy ktoś Ci doradzi konkretniej. Powiedz, czy wolisz wybrać się gdzieś i spędzić wieczór na typowej imprezie (a resztę pobytu poświęcić na włóczenie się to tu, to tam, na przykład na zakupy z żoną :D - nie piszę tego złośliwie)? Czy chciałbyś raczej znaleźć jakąś mega aktywną ofertę, gdzie cały wyjazd to będzie wymagająca dobrej kondycji eskapada? A może po prostu marzy Ci się bal sylwestrowy, tyle że w innym miejscu niż miasto rodzinne? ;)

Re: Gdzie się wybrać na sylwestra

5
Podobno jednym z polecanych miast na sylwestra jest Praga, oczywiście chodzi o imprezy uliczne i pokaz sztucznych ogni ale nie mogę tego potwierdzić gdyż nie miałam okazji być tam w tym okresie. Mi osobiście marzy się sylwester w Wiedniu, bo było by to zupełnie coś innego niż do tej pory :)

Re: Gdzie się wybrać na sylwestra

8
Mnie sylwester nieodłącznie kojarzy się ze śniegiem i górami. W zeszłym roku byłam na kilkudniowym wyjeździe w Alpach Włoskich - było cudnie. Jak ktoś lubi spędzać czas aktywnie niech jedzie np. na obóz snowboardowy - polecam. Tylko tak warto witać Nowy Rok. Oczywiście jak się jeszcze dobierze fajna ekipa :geek:

A ciepłe kraje w środku zimy - sory, ale to banał :roll:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 115 gości