Nieprzeczytane posty

Dziwne przypadki portali z noclegami

1
Dzisiaj zaczęłam szukać noclegów na zbliżający się kolejny wyjazd i spotkała mnie niemiła niespodzianka.
Jeszcze rok temu np na portalu meteor.podroze.pl czy tez meteor24.pl można było normalnie znaleźć nocleg i numer kontaktowy. A dzisiaj psikus. Okazuje się, że przy niektórych noclegach muszę zadzwonić do centrum informacyjnego i zapłacić 2,50zł za minutę połączenia?!
Co więcej, w miejscu telefon ukazuje się przez chwilę (inny) numer telefonu, który po całkowitym załadowaniu strony zastępowany jest napisem [centrum info.]. Niestety nie zawsze jest to właściwy numer, bo już dla dwóch miejsc w różnych miejscowościach udało mi się przepisać stamtąd (przed załadowaniem strony) ten sam numer (chyba że to przypadek i akurat właściciel jest ten sam).
Czyżby to początek końca spokojnego podróżowania? Jestem zdezorientowana jak na razie tym co odkryłam i nie wiem jeszcze z czego to wynika. Dodam jeszcze, że problem napotkałam szukając noclegów w okolicach Międzyrzecza.

Re: Dziwne przypadki portali z noclegami

2
Tak to niestety bywa,że serwisy które posiadają określoną liczbę użytkowników starają się zarobić,stąd też infolinia.Proponuje zatem poszukać w internecie,jest mnóstwo serwisów tego typu.Ponadto możesz spróbować dzwonić bezpośrednio do oferujących noclegi,którzy również ogłaszają się w internecie.Ja w takich przypadkach szukam innych rozwiązań.

Serwisy o których wspomniałaś nastawione są na komercję,więc trzeba szukać gdzie indziej,bądź próbować dzwonić.

Gdybyś szukała hoteli (np 2 gwiazdki lub wiecej) przejrzyj Tutaj
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Dziwne przypadki portali z noclegami

3
To chyba działanie na krótką metę, ktoś kto się naciął na taką praktykę zapewne do serwisu nie wróci. Zwłaszcza, że serwisów tego typu jest mnóstwo i jest z czego wybierać
Zysk można uzyskać innymi metodami nie opróżniając portfela klienta. Polecam np. urlopwpolsce.pl
Z żadnymi ukrytymi kosztami się nie spotkałam, rezerwacja przeszła sprawnie, pani z obsługi bardzo miła i pomocna.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości