Nieprzeczytane posty

Wakacje ze sportem w tle

1
Hej,

Jako, że jestem wielką fanką sportów przeróżnych - piłka nożna, tenis, siatkówka itd to postanowiłam sobie zaplanować na przyszły rok z moim facetem dwa wyjazdy ze sportem w tle. Nie chodzi mi o aktywne uprawianie sportu (choć w tym tez nie ma nic złego) a raczej o odwiedzenie kliku ciekawych imprez sportowych w czasie urlopu.

Wyprawa jeden - budżet na 2 osoby około 10tys - trip po Europie sportowy (max 10-12 dni)
Wyprawa dwa - budżet na 2 osoby około 5 tys zł - trip po Polsce (max 10-12 dni)

Jako, że muszę kasę nazbierać to pewnie dopiero przyszły rok. ale muszę zebrać pomysły - okres -lipiec/sierpień 2013

Możecie wesprzeć pomysłami gdzie można pojechać?

Co do Polski mam już kilka punktów ;)

1) KlimekCUP - turniej tenisowy artystów w Hotelu ****SPA w Muszynie (skąd właśnie piszę bo to miejsce mnie zainspirowało do tej wyprawy)
2) Mecze piłki nożnej na wszystkich naszych stadionach na Euro
3) Speedway - mecz żużlowy na stadionie Falubazu Zielona Góra
4).....
5).....


Co do Europy - marzy mi się Winbledon i jakiś mecz na CampNou ale zobaczymy.


Podpowiedzcie coś proszę!!! Myślicie, ze mojemu facetowi pomysł się spodoba?

Dzięki za wszystkie rady

Karo

:evil:

Re: Wakacje ze sportem w tle

2
Kiedyś mój kumpel, wielki fan piłki nożnej, stwierdził, że w przyszłości chce jechać do jakiegoś kraju, po drodze zwiedzając wszystkie możliwe stadiony piłkarskie. Moim zdaniem bardzo ciekawy pomysł. ;)
Z imprez sportowych, możecie wziąć pod uwagę Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn. Organizuje je Polska wspólnie z Danią, więc możecie to dopasować zarówno do europejskiego, jak i polskiego tripu.
Niezwykle interesujące są też zmagania siatkarzy plażowych. Poszukajcie, gdzie się odbywają zawody FIVB World Tour. Najlepsi siatkarze jeżdżą po całej Europie i świecie. Chętnie bym obejrzał taki turniej. :)
A co do wspomnianego Camp Nou - to warto! Coś niesamowitego! ;)

Re: Wakacje ze sportem w tle

4
Hej - dzięki za pierwsze uwagi ;)
Ja już po KlimekCUP wróciła do domu i powiem Wam, że po drugim dniu imprezy jeszcze bardziej chce mi się zrealizować plan :D
Atmosfera była rewelacyjna w hotelu, a świadomość, że mój pobyt wsparł jeszcze jakąś akcję charytatywną bardzo mi odpowiada ;) Podoba mi się koncepcja właścicieli bo warto dzielić się swoimi pieniędzmi z potrzebującymi - kto w przyszłym roku jedzie ze mną do Klimka?

Dzięki za dotychczasowe pomysły - siatkówka plażowe to rewelacyjna koncepcja :!: :!:

Szukam jeszcze jakiegoś pomysłu na sporty zimowe latem :D Gdzieś na lodowcu którymś dzieje się coś ciekawego latem?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 149 gości