Nieprzeczytane posty

jaką walutę wziąć do chorwacji

1
witam wszystkich serdecznie jestem tu nowy i mam kłopot. Mianowicie w tym roku pierwszy raz jadę ze znajomymi na Chorwację. Wiadomo tam są kuny. Ja mam u siebie w domu dolary na ten wyjazd. I moje pytanie brzmi: brać dolary do Chorwacji i tam wymieniać czy tutaj w Polsce wymienic dolary na euro i potem tam z euro na kuny. nie wiem jakie będzie lepsze rozwiązanie bo nie chce stracić na kursach wymiany. Proszę o pomoc i z góry dziękuję. Pozdrawiam

Re: jaką walutę wziąć do chorwacji

2
Witam,

Jeżeli chodzi o Chorwację, to najlepsze kursy walut są przy wypłacie z bankomatów, lub płaceniu kartą. Nie wiem, na czym to polega ale wiele z moich przyjaciół już to przetestowało i działa. Za zakwaterowanie z reguły płaci się w EUR i to warto przywieźć z Polski, po potwierdzeniu z gospodarzami oczywiście. Ponadto, jeżeli chcesz coś przywozić, to raczej kuny, bo każda dodatkowa wymiana to strata pieniędzy.

Pozdrawiam serdecznie,
Aga
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć."

http://sedambisera.manifo.com/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 202 gości

cron