Nieprzeczytane posty

Gdzie na wakacje w listopadzie?

1
Witam
To mój pierwszy post na forum, a pierwszy pewnie dlatego, że nie jestem zapalonym podróżnikiem:(. Jednak póki możemy chcielibyśmy z żoną wybrać się na tzw. podróż życia. Z jednej strony chcielibyśmy trochę pozwiedzać z drugiej strony trochę się opalić:). Początkowo w planach był zachód USA, wypożyczenie samochodu i w drogę, a na zakończenie parę dni na plaży. Jednak nie byłem pewien pogody a ostatnio niestety dowiedziałem się, że w listopadzie z pogodą na zachodnim wybrzeżu może być bardzo różnie i trzeba się liczyć z faktem, że mogą wystąpić temperatury poniżej 10oC a to nas jakoś odstrasza.
Chciałbym zatem Was poprosić o propozycję wyjazdu w listopadzie. Ktoś z Was spędził urlop gdzieś w fajnym miejscu w tym okresie? Myślę, że max na ile nas stać to 15 tys. więc pewnie Australia odpada. Chcielibyśmy sami zorganizować sobie wyjazd.
Będę bardzo wdzięczny za wszelkie sugestie.
Pozdrawiam
pi3cho82

Re: Gdzie na wakacje w listopadzie?

2
Listopad więc raczej koniecznie gdzieś na półudnie, bliżej równika. W zeszłym roku byliśmy na Lanzarocie i było super. Trochę kiepsko ze zwiedzaniem ale też coś tam się znajdzie. Może lepiej byłoby wyskoczyć na Teneryfę.
Przynajmniej pogoda będzie murowana. Niestety szybko bo już koło 18 się ściemnia ale to nawet tak bardzo nie przeszkadza. Polecam Kanary w każdym razie.
Też planujemy powoli jakiś wypad w listopadzie ale córka idzie do nowej szkoły więc będzie trochę wydatków ale wciąż liczę że uda nam się wygospodarować parę groszy i gdzieś wyskoczyć.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 155 gości

cron