Nieprzeczytane posty

Ciekawy przewodnik

1
Witam
Dostałam ostatnio w prezencie bardzo ciekawy przewodnik pod tytułem "Wędrówki z pomysłem". Zostal on stworzony przez ludzi mediów, reklamy i marketingu, którzy opowiadają o swoich podróżach. Zachęcam do zapoznania się z nim:)W tym roku zainspirował mnie do zwiedzania Toskanii:D

Re: Ciekawy przewodnik

2
W sumie fajnie że stworzył się wątek o przewodnikach - zawsze się człowiek zastanawia co kupić w Empiku ;)

Z moich doświadczeń: jeśli chodzi o góry to cała seria przewodników "Rewasz" - doskonale przygotowane i mniustwo informacji (nawet za dużo, dla tych, którzy chcą sobie po górach po prostu pochodzić)

Z Innych przewodników, polecam wydawnictwo bezdroża. Całkiem spoko, szczególnie do poczytania przed wyjazdem w w jakieś konkretne miejsce są przewodniki z kolekcji Gazety Wyborczej - mam do nich jakiś sentyment.
byle dalej...

Re: Ciekawy przewodnik

3
Ciekawe i polecane na całym świecie przewodniki "Lonely planet" dostępne do kupienia np w księgarni wysyłkowej http://www.bezdroza.com.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Ciekawy przewodnik

6
Jak widać na przykładzie miejsc do których docierasz przewodnik o którym mowa jest jak najbardziej na czasie ;) ;)
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Ciekawy przewodnik

7
W listopadzie planuję wraz z grupką znajomych wyjazd własnym samochodem na wycieczkę po Hiszpanii. Chcielibyśmy na własną rękę zwiedzić miejsca najbardziej popularne ale także te, które na ogół przewodniki pomijają. Chciałbym zapytać Was jaki przewodnik możecie polecić? Jeden z moich znajomych, który wielokrotnie zwiedzał Hiszpanie polecił mi anglojęzyczną pozycję Lonely Planet. Jak go oceniacie pod kątem rzadkich miejsc, wartych odwiedzenia?

Re: Ciekawy przewodnik

8
LP to na pewno doskonały wybór. Postaraj się o nowe wydania - wtedy informacje będą najbardziej aktualne. Nie wiem do końca jak jest z wyszczególnieniem miejsc, rzadko odwiedzanych... Tak to niestety jest, że jak coś jest warte odwiedzenia to odwiedzane jest często :)
LP mają tę zaletę, że z praktycznego punktu widzenia zawierają świetne informacje: gdzie znajdziesz pralnie, gdzie wypiorą Ci i wysusza wszystko w godzinę, za rozsądną kasę, albo gdzie można iść, zapłacić raz i jeść do woli. Jak powiadam, LP to zawsze dobry, choć dość drogi wybór.
byle dalej...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 141 gości