Nieprzeczytane posty

Groupon

1
Cześć wszystkim. Oj dawno mnie tu nie było aż dziw jak tu się pozmieniało, oczywiście na duży + :) :) . Mam jednak pytanie do wszystkich maniaków wycieczek i nie tylko.

Ale do rzeczy. Zastanawiałem się nad wyjazdem z jakimś dobrym dealem, i pomyślałem o Groupon
http://travel.groupon.pl/ i w związku z tym otwieram wątek. Interesują mnie wasza opinie o Groupon czy ktoś z was korzystał z ich usług a jeśli tak to piszcie wasze opinie. Piszcie piszcie piszcie
Zobacz nowy wymiar podróży. Podróże,przewodniki,ukryte miejsca.Zapraszam na mój nowy portal podróżniczy

Re: Groupon

3
Myślę że Groupon to temat na dłużej. Sam jestem ciekaw opinii forumowiczów odnośnie Grouponowych wycieczek, jeśli zatem ktoś korzystał z ich wycieczek to niech podzieli się z nami wrażeniami
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Groupon

4
Ja chciałem (do Wilna, hotel Vilnius), ale nie doszło to do skutku. A wyglądało to tak:

Wieczór
1. Telefon do hotelu, czy są wolne miejsca podczas weekendów w lipcu. Pani w recepcji podała mi dwa lub trzy dostępne terminy.
2. Zakup kuponu.
3. Telefon do hotelu, żeby dokonać rezerwacji. Pani potwierdziła, że wybrany przeze mnie termin jest dostępny, ale muszę wysłać dyspozycję e-mail'em. Zrobiłem to. Podałem numer kuponu itd.
Rano
4. Odpowiedź od hotelu - niestety, w tych dniach nie ma wolnych miejsc.
5. Moja wiadomość - wczoraj pani recepcjonistka mówiła mi coś innego.
6. Odp. hotelu - być może w recepcji nie mają aktualnego harmonogramu.
7. Ja: OK, proszę więc wysłać mi termin wakacyjnego weekendu, który jest wolny.
8. Hotel: niestety, wszystko jest zarezerwowane do końca sierpnia.

W tej sytuacji oddałem kupon. Chcę zaznaczyć, ze problem pojawił się ze strony hotelu, a nie portalu. Pieniądze zwrócono mi jeszcze tego samego dnia. Dostałem też ankietę, w której mogłem opisać całą sytuację. Co do hotelu, to możliwości są dwie: albo mają niesamowity bałagan, w co nie wierzę, bo to hotel 3 lub 4* (już dokładnie nie pamiętam), albo nie chcieli "zużywać" wakacyjnych weekendów dla klientów z groupona. Koniec, końców - do Wilna i tak jadę, noclegi załatwiłem sam. Gdyby nie ta cała sytuacja, to pewnie bym tego nie zrobił. Więc wszystko zależy od punktu widzenia :)
Znajomi korzystający z "turystyki grouponowej" nie narzekali.

Re: Groupon

5
Dwa razy byłam na wyjeżdzie weekendowym kupionym za pośrednictwem portali zakupów grupowych. I dwa razy było ok,choć przyznam, ze zanim kupię kupon to dokładnie wszystko sprawdzam.

Re: Groupon

6
Ja jakoś mam obawy przed zakupem Gruponowych wakacji. W razie jakichkolwiek problemów nie wiadomo do kogo się zgłaszać. Czy do grupona, który sprzedał, czy do biura podróży, które wysłało, czy do hotelu, który dał promocyjną ofertę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości