Nieprzeczytane posty

Busem Przez Świat

1
Słyszeliście o gościach? Przejechali Europe starym busem (z Świdnicy na Gibraltar), wydali o tym książkę, objechali wokoło Polskę, potem wyruszyli na Bałkany i aktualnie wybierają się na "American Trip", 3-miesięczny objazd Kanady, USA i Meksyku. Więcej możecie poczytać tu - http://www.busemprzezswiat.pl.
Na ich profilu na Facebooku można nawet śledzić GPS ich busa. :D
Ja osobiście usłyszałem o nich na demotach, gdzie było co nieco o ich wyprawach, przeczytałem książkę i śledzę ich poczynania przed kolejną wyprawą. Można powiedzieć, że jestem fanem. :mrgreen:
Co o nich myślicie? :)

Re: Busem Przez Świat

2
Trafiłam na nich przypadkiem już jakiś czas temu, zaraz po tym jak wrócili z wyprawy po Europie. Sama też na pewno się kiedyś wybiorę w taką podróż, albo w podróż autostopem. Świetny sposób na podróżowanie, wyszło im też całkiem niedrogo (o ile dobrze pamiętam), a i mają o czym opowiadać. Trzeba tylko mieć też fajną ekipę i można ruszać :)
Mógłbyś podać tytuł książki? Bo nie wiedziałam, że coś wydali. Dobrze się chociaż to czyta?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 123 gości