Nieprzeczytane posty

Pierwszy raz samolotem.

1
Witam. Mam 17 lat. Chciałbym pod koniec lipca polecieć na wakacje do Kanady, jednak jest jedna rzecz, która sprawia, że trochę odechcewa mi się tam lecieć. A mianowicie lotnisko - nie mam o nim zielonego pojęcia, na niczym się tam nie znam, nie mam pojęcia co robić, gdzie iść, ....
Jeśli chodzi o odlot do Kanady to nie jest źle, bo po pierwsze jestem na polskim lotnisku, a po drugie leciałbym z kuzynem (on jest w tym obcykany), który właśnie wracałby do Kanady. Gorzej w drugą stronę - wtedy byłbym zdany wyłącznie na siebie. Tym gorzej, że wszystko działoby się na kanadyjskim lotnisku, więc po polsku już bym nie pogadał (angielski znam średnio, myślę, że jakoś bym się dogadał, ale na pewno miałbym problemy).
Co poradzicie w takiej sytuacji ? Czy "przebieg całej akcji" na lotnisku jest bardzo skomplikowany ?
Dodam, że to byłby mój drugi ogólnie w życiu lot samolotem (pierwszego i tak nie za bardzo pamiętam, więc jest jeszcze gorzej) i pierwszy lot samemu!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 270 gości

cron