Nieprzeczytane posty

Internetowy kantor

1
Cześć. Niedługo wyjeżdżam za granicę i będę miał na wymianę nieco złotówek. Przygotowując się do wyjazdu, pogrzebałem trochę w internecie i trafiłem na kilka ciekawych ofert kantorów. Do tej pory wymieniałem walutę tradycyjnie ale widzę, że w internecie bardziej się to opłaca. Z tego powodu mam do Was pytanie - korzystaliście z usług takich kantorów? Czy nie ma tam żadnych ukrytych kosztów? Trochę się obawiam, ale prowizje są tak niskie, że chyba się skuszę.


Nie wiedziałem gdzie umieścić ten temat, więc jeśli byłoby źle, z góry przepraszam moderatora i proszę o przeniesienie do właściwego wątku.

Re: Internetowy kantor

3
Ostatecznie zdecydowałem się na walutomat, bo mieli przejrzystą ofertę i całkiem ciekawy pomysł. Waluty nie wymienia się z kantorem, tylko z innymi użytkownikami. No i prowizja mała, tylko 0,2%. Przelew poszedł szybko. Czekałem może z piętnaście minut na środki i nic za niego nie zapłaciłem. Ogólnie polecam.

Re: Internetowy kantor

4
Akurat tą wypowiedź chciałbym skomentować. Bo nie do końca podzielam entuzjazm przedmówcy. Próbowałem wymieniać kilka razy w walutomacie a także w innych serwisach. Muszę przyznać ze walutomat (platforma społecznościowej wymiany walut) to nie jest wg mnie najlepsza opcja. Wole chociażby lowspread. Ale chodzi głównie o system. W walutomacie trzeba czekać na kontrofertę innego użytkownika. Czesem moze to potrwac dłuzej niz dzień. Wole system kantorów internetowych. Jest Ich ostatnio na rynku całkiem sporo więc mozna wybierać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 179 gości