Nieprzeczytane posty

Tania egzotyka

1
Witam,
Chciałbym się od Was dowiedzieć do jakich krajów egzotycznych warto się udać po atrakcyjnych cenach. Nie interesują mnie wycieczki z biura podróży. Nie chodzi mi o emeryckie wczasy i mocno zatłoczone kurorty. Z moją narzeczoną zwiedziliśmy już całą Europę i zastanawiam się nad jakaś dalszą wyprawą. Oboje studiujemy zaocznie i pracujemy w tygodniu dlatego chcielibyśmy wybrać się gdzieś po dobrych cenach. Myśleliśmy o Tajlandii z Kijowa bilety dwie strony po 2300zł.

Jakie miejsca polecacie na pierwszą dalszą wyprawę?
Z jakich lotnisk najtaniej udać się do Tajlandii bądź innego egzotycznego raju?
Może znacie jakieś inne ciekawe miejsca na świecie?

Pozdrawiam Serdecznie :)

Re: Tania egzotyka

2
Witaj. Destynacji spełniające twoje kryteria jest naprawdę sporo. Począwszy od Sri Lanki a skończywszy na Malezii.Oczywiście nie można pominąć Tajlandii oraz Filipin. Największym problemem jest lot. Jeśli wybierasz się na własną rękę proponuje obrać kilka kierunków i szukać lotów po czym jechać tam gdzie trafi się najtańszy lot. Oczywiście chcąc polecieć tanio musisz nastawić się na przesiadki. Warto także rozwarzyć podróż tuż przed lub zaraz po sezonie, może być sporo taniej a równie ciepło i przyjemnie co w sezonie.

Loty na filipiny

viewtopic.php?f=32&t=3159

Reszta w sekcjach Sri lanka, Malediwy, Tajlandia

To tak na początek. ;)

witamy na forum ;) ;)
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 110 gości