Nieprzeczytane posty

Poszukuję bardzo dokładnego przewodnika po Majorce

1
Witajcie.
Poszukuję dość zasobnego przewodnika po tej wyspie. Na Majorce spędzę ok 30 dni wiec chciał bym zwiedzić co nieco, a jak dobrze pójdzie to i dłużej zostanę.
W poradniku chciał bym aby były zawarte takie miejsca które są rzadko odwiedzane przez turystów oraz mapa całej wysypy z zaznaczonymi rożnymi punktami np. lotnisko, hostele (nie hotele:), stacje paliw, wypożyczalnie samochodów, miejsca przyrodniczy typu parki, jeziora czy coś w tym stylu. Chciał bym też aby w tym poradniku były opisane wszystkie wioski, miasta z tej wyspy. Nie musi być to w jednym poradniku:).
Wiem duże mam wymagania, ale nie lubię takich rzeczy przeglądać przed monitorem wolę jak mam w ręku mogę przewracać itp.

Bardzo dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam Radek.

Re: Poszukuję bardzo dokładnego przewodnika po Majorce

3
Witamy na forum. Na początek zapraszam do sekcji Majorki na naszym forum, jeśli chodzi o przewodniki to na początek polecam naszą najnowszą propozycję filmową właśnie z Majorki.

Majorka film część 1


Majorka film część 1
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 230 gości

cron