Nieprzeczytane posty

W grudniu do ciełych krajów.. co polecacie? :))

1
Witam! w tym roku mam zamiar odreagować tą przewlekłą pogodę i gdzieś w zimie wyjechać sobie na 2 tygodnie do ciepłych krajów, natomiast nie wiem gdzie. Przyznam że nigdy nie byłam zagranicą i będzie to moja pierwsza podróż. Chciałabym znalesc miejsce gdzie w porze zimowej będzie ponad 25 stopni najlepiej żeby morze było krystalicznie czyste :) jeszcze lepiej żeby bylo w miare imprezowo .
Znajomi polecili mi Egipt, ale nie wiem czy to dobry pomysł, z tego co słyszałam w Turcji czy w Tunezji jest chłodno w porze zimowej. A o wyspach Kanaryjskich, Karaibach... kompletnie nic nie wiem.

Re: W grudniu do ciełych krajów.. co polecacie? :))

2
Przeglądaj sobie teraz oferty biur podróży, to zobaczysz co Cię ciekawi bardziej a co mniej.
Egipt jest naprawdę ok - temperatura w grudniu średnio wynosi 24 stopnie. Jeżeli chodzi o Tunezję to akurat w grudniu jest tam średnio 17 stopni. Odnośnie Turcji to sezon kończy się tam w październiku, a zaczyna w kwietniu, czyli końcówka roku odpada.
A może Maroko? - temperatura w gr. 21 stopni, piękne plaże, opalanie non stop ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 187 gości