Nieprzeczytane posty

Dokąd na weekend majowy?

1
Tegoroczna majówka ułożyła się wyśmienicie. Wystarczy wziąć 3 dni wolnego (30.04, 02.05 i 04.05) i można śmiało wypocząć 9 dni, od 28.04 (sobota) do 06.05 (niedziela). Tak długi weekend majowy to ostatnio rzadkość. Teraz można śmiało się spakować i jechać gdzieś dalej.
Pogoda na początku maja wszędzie jest piękna. Nad Morzem Śródziemnym prognozowane są od 25-30 stopni:)
Majówka to również fajny czas żeby pozwiedzać. Można odwiedzić najważniejsze miasta na turystycznej mapie Europy: Paryż, Rzym albo Barcelonę.
Piszcie gdzie Wy wybieracie się na Majówkę???

Re: Dokąd na weekend majowy?

2
Watek nieaktualny, ale chętnie podzielę sie doświadczaniem majówkowym. Byłem w cudownym miejscu, u znajomych pod granica Niemiec. Uważam , że Polska to jedno z piękniejszych miejsc na Ziemi, należy tylko dobrze poszukać. Odwiedziłem Berlin w tym czasie , niesamowity klimat ma to miasto, jest jednym z ciekawszych w jakich byłem. Pozdrawiam.

Re: Dokąd na weekend majowy?

3
Zachęcam odwiedzić Beskid Żywiecki. Można tam podziwiać naprawdę piękne widoki, a także z korzystać z atrakcji jakie ma do zaoferowania to wspaniałe miejsce. Tam na pewno, każdy znajdzie cos dla siebie. Dodatkowo nie daleko Beskidu jest jeszcze wiele ciekawych miejsc do zwiedzania.

Re: Dokąd na weekend majowy?

5
Jedną z moich najbardziej ulubionych majówek i taką, do której chętnie wracam wspomnieniami była majówka na Słowacji, a dokładnie w Słowackim Raju. Miejsce to jest niesamowite. Uwielbiam wodospady, kładki, drabinki i inne atrakcje, po których mialam przyjemność tam spacerować. Niesamowita jest też roślinność i przepiękne widoki gór i potoków. Polecam to miejsce wszystkich którzy lubią poczuć lekką adrenalinę.

Re: Dokąd na weekend majowy?

8
Jeśli w Polsce to warto wybrać się np. do Kotliny Kłodzkiej - atrakcji spokojnie starczy na cały przedłużony weekend. Jeśli za granicę, to spokojnie wybrać można którąś z europejskich stolic (zakładając przelot tanimi liniami, taka wycieczka staje się coraz bardziej w zasięgu naszych kieszeni)...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 143 gości