Nieprzeczytane posty

Spontaniczny plane-trip po Europie- czy to ma sens?

1
Witam!
Jest to mój pierwszy post na tym forum, w związku z czym, jeśli gdzieś już istnieje taki temat to bardzo przepraszam za jego niepotrzebne dublowanie! :)
Wracając do tematu. Jakiś czas temu postanowiliśmy ze znajomymi wybrać się po maturze (już za 3 miesiące :) ) na swego rodzaju Euro-Trip. Długo dyskutowaliśmy o formie transportu między poszczególnymi krajami, aż w końcu padł pomysł latania samolotem. Mało tego- spontanicznego. Miałoby to polegać na szukaniu biletów lotniczych w czasie podróży, na lotnisku itd. Zaplanowany miałby być tylko 1 bilet i cel podróży oraz ewentualnie powrotne.
W związku z tym, że plan ten wydaje się dosyć abstrakcyjny, żeby nie powiedzieć niemożliwy do zrealizowania, postanowiłem zasięgnąć porady Was, doświadczonych Podróżników :). A zatem, czy coś takiego ma sens? Czy jest możliwe np. znalezienie we Francji biletu dokądś, a w owym "kądś" kolejnego i tak dalej? Czy ktoś z Was próbował takiego rodzaju wakacji?
Z góry bardzo dziękuję za każdą odpowiedź!
Pozdrawiam!!

Re: Spontaniczny plane-trip po Europie- czy to ma sens?

2
Pewnie, że ma to sens! Spontaniczna przygoda zawsze ma sens. nie wiem czy szukałbym na lotniskach, pewnie skupiłbym się na portalach oferujących tanie bilety lotnicze ale zdecydowanie jestem za! Jeśli macie sprawdzoną ekipę, trochę grosza i chęci to na pewno będzie mega przyda! Jeśli macie jakieś pytanie, to śmiało piszcie, na pewno Wam pomożemy!
byle dalej...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 124 gości