Nieprzeczytane posty

POMOCY EUROTRIP samolotem pociagiem JAK NAJTANIEJ

1
Witam :geek:

Jestem NOWY na tym forum musiałem tutaj zajrzeć, gdyż planujemy ze znajomymi we wrześniu (pierwsze dwa tygodnie) zrobić sobie 10-14 dniową wycieczkę po EUROPIE. :D Środki transportu to samolot oraz kolej. MAMY JUŻ SWOISTY PLAN WYCIECZKI ale wole się poradzić ekspertów. Problem jest tej natury iż szukamy JAK NAJTAŃSZY transport. ;) Z informacji które już uzyskałem z sieci wynika że przy 120 dniowym wyprzedzeniu zrobienia rezerwacji na pociąg EUROSTAR jest dużo dużo taniej. Chciałbym wam pokazać miasta które chcieli byśmy odwiedzić a w ramach odpowiedzi bardzo bym prosił o zestawienie trasy co w jakiej kolejności zwiedzać jakim pociągiem jakim samolotem jakim statkiem chodzi o to by było JAK NAJTANIEJ niestety strony internetowe są w obcych językach dla mnie to jest bariera nie do pokonania :D Mogą to być pociągi środki transportu przez jakieś wiochy ponieważ Europa jest bardzo ładna tak więc wszystko oko będzie cieszyć. Jeśli znacie ciekawe miejsca godne zobaczenia proszę napisać.
Tak więc wycieczkę zaczynamy w Szczecinie ze Szczecina do Berlina iiiiiiiiii........... :?: no właśnie co w jakiej kolejności. Czy z Berlina do Barcelony Paryż ALPY Londyn czy na odwrót. Poniżej napisze miasta które chcielibyśmy zwiedzić.

Berlin jak się uda Frankfurt, Monachium, Paryż jakieś miasta we Francji może ocean, Londyn może coś jeszcze na wyspach, Mediolan Turyn bądź coś malowniczego w ALPACH - wysokich Alpach, coś we Włoszech może Rzym, Barcelona Madryt i jak Bóg da to coś w Portugalii.

Wiem wiem dużo tego ale tak naprawdę wystarczy jak zwiedzi się połowę z tego - chodzi o te nazwy bez MOŻE np MOŻE MADRYT, MOŻE COŚ INNEGO NA WYSPACH. Priorytetem są Paryż Alpy Barcelona. Chcieli byśmy na jednym odcinku lecieć samolotem który odziwo jest tańszy niż kolej. Przypuszczalnie z ostatniego lub do pierwszego miasta miasta polecimy SAMOLOTEM.

CHODZI O TO BYŚCIE MI POKAZALI JAK NAJTAŃSZE POŁĄCZENIA KOLEJOWE
MOGĄ TEŻ BYĆ ODCINKI AUTOKAREM LUB PROMEM (TANIE ODCINKI) JAKI KOLWIEK TRANSPORT JAK NAJTAŃSZY
NIE MUSI TO BYĆ PIERWSZA KLASA PO PROSTU ŻEBY PRZETRANSPORTOWAŁO NAS Z PUNKTU A DO B
JEST NAS PIĄTKA 5 ZNAJOMYCH (POMOCNE DO BILETÓW GRUPOWYCH NP PIĘCIOOSOBOWYCH) Z BUDŻETEM 1500 zł KTÓREGO BYŚMY NIE CHCIELI PRZEKROCZYĆ LECZ KOŃCOWA SUMA TO 2000 zł

PONIŻEJ MAM WSTĘPNY ALE TO CAŁKIEM WSTĘPNY PLAN KOSZTOWY WYCIECZKI

http://excel.office.live.com/x/ExcelVie ... tle=Wyjazd

Z GÓRY BARDZO DZIĘKUJE ZA ODPOWIEDZI

Re: POMOCY EUROTRIP samolotem pociagiem JAK NAJTANIEJ

2
Żeby dobrze przygotować się i odbyć taką podróż musicie wykazać się większą pracowitością. Możemy pokazać Wam gdzie warto szukać ofert na tanie loty, ale nikt za Was nie będzie prowadził żmudnych poszukiwać. Sekretem taniego podróżowania jest to, że trzeba śledzić informacje o promocjach i wszystkich okazjach. Jest to nieco czasochłonne, ale opłaca się.

Przydałoby się, żebyście nieco bardziej dokładnie określili szlak podróży - czasu nie macie zbyt dużo - zastanówcie się czy warto wszystko odwiedzić za jednym razem?
byle dalej...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 106 gości

cron