Nieprzeczytane posty

Weekend Majowy 2012

1
Patrzyliście już na kalendarze? W tym roku szykuje się na prawdę przyjemny długi weekend :) Przy kilku dni urlopu możemy wybrać się na prawdziwe małe wakacje :) Ja już przeglądam tanie loty i zastanawiam się gdzie by tu może...

Macie jakieś ciekawe pomysły na tegoroczna majówkę?
byle dalej...

Re: Weekend Majowy 2012

2
Ja już upatrzyłam sobie miejsce na ten czas. Pojadę z mamą do Bukowiny, w góry, zastanawiałam się nad jakąś wycieczką zagraniczną, ale chyba potrzebuje się zregenerować i odpocząć. :)
Bukowine poleciła mi koleżanka, zapalona narciarka, była zachwycona przede wszystkim gorącymi źródłami i SPA. Teraz mi pozostaje walka o urlop w tym czasie, ehhh :D

Re: Weekend Majowy 2012

3
My chyba wybierzemy się na Słowację do Popradu, byliśmy w zimie i nie zdążyliśmy wszystkiego zwiedzić a okolica jest przepiękna, no i te baseny termalne :)
chcemy tym razem też lecieć Eurolotem tym bardziej że można kupić bilety już po 99 zł :)

Re: Weekend Majowy 2012

4
Ja też wstępnie myślałem o tanich lotach i o odwiedzeniu chociażby Wysp, ale raczej zdecyduję się na kilkudniowy wypad nad jezioro (najprawdopodobniej Łagów Lubuski). Przy kilku dniach urlopu wychodzi zdaje się aż 9 dni wolnego, normalnie mały turnus ;D

Re: Weekend Majowy 2012

5
To prawda, że dla niektórych weekend jest naprawdę długi i jak się postarają to mogą zapewnić sobie fajne mini wakacje w środku roku :D
Ja z racji tego, że ktoś w tym roku tak źle poustawiał matury muszę na 4 tego być już w pracy :( i myślę nad weekendem w Skandynawii od 1 do 3 maja - Odwiedziny u Hamleta i w Browarach Carlsberg. Cena 750zł na osobę to chyba nie tak wiele.
Marzył mi się dłuższy wyjazd.. ale cóż, muszę się zadowolić 3 dniami .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 235 gości

cron