Nieprzeczytane posty

ochrona przed słońcem

1
że tak podpytam w związku z przygotowaniami do nart na lodowcu i wakacji gdzieś na plaży - jak chronicie się przed poparzeniami skóry? jadę z maluchami, martwię się potwornie, bo wiadomo, że ich skóra jest dużo delikatniejsza... niestety, odziedziczyły po mnie bladość i delikatność tejże :roll:
zwykły filtr starczy?

Re: ochrona przed słońcem

3
Jeśli chodzi o ochronę skóry na nartach, to są specjalne preparaty z wysokimi filtrami, przeznaczone właśnie dla dzieci, zapewne bardziej delikatne niż te dla dorosłych. Jeśli się nie mylę to "Perfecta" produkuje kremy dla małych narciarzy ;) Dostępne chyba w większości drogerii :)

Re: ochrona przed słońcem

6
Sama dzisiaj też zaopatrzyłam się w krem dla narciarzy, o skórę trzeba w końcu dbać, a w ekstremalnych temperaturach nie jest trudno zrobić sobie krzywdę ;) Żabko, A Perfecta dla dziecka na narty spokojnie powinna wystarczyć, więc się nie martw na zapas :)

Re: ochrona przed słońcem

7
chucham i dmucham na te swoje latorośle, chyba nieco przesadnie czasami... :roll:
o narty mniej się martwię, bardziej o wyjazd latem, tż pewnie dostanie urlop w szczycie sezonu jak zawsze i będzie parówka gdzie nie pojechalibyśmy :twisted: waham się między bułgarią a grecją..

Re: ochrona przed słońcem

8
Ja mogę polecić krem lipidowy Nutritic z firmy La Roche :) Występuje w dwóch wersjach 2,5 i 5 %lipidów. Mimo bogatej konsystencji nie jest tłusty, szybko się wchłania, bardzo wydajny, można stosować nawet u niemowląt. Chroni skórę przed wiatrem, mrozem aż do -50 stopni. Latem stosuje kremy z tej samej firmy z serii Anthelios. Wysokie filtry, duża różnorodność produktów: spray, żel, mleczko, krem ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 95 gości