Nieprzeczytane posty

A może praca na statku???

1
Tak sobie myślę że praca na statku albo na pokładzie samolotu jest tą idealną dla kogoś kto kocha podróżować, ale.....no właśnie ale czy to jest tak naprawdę jak się wydaje? Niby lata się (pływa) po świecie, ale jak to wygląda w praktyce, czy pracownicy mają czas na zwiedzanie? Chętnie się dowiem jak to jest...

Re: A może praca na statku???

2
Nie pływam, nie latam zawodowo.
Znam dwie osoby, które pływają, tzn jedna jeszcze pływa, druga po 2 latach zrezygnowała.
Ten pierwszy pływa ok 30 lat, był praktycznie wszędzie. Spotykamy się sporadycznie, zawsze wtedy pokazuje kolejny film z "podróży". Moje odczucie-czy film ostatni, czy z przed 25 lat, różnice są widoczne, ale tylko ze statków.
Morze, woda czy ptaki są ciągle takie same. Nie wiem czy On coś widział, z filmów wyciągam wniosek, że tylko wodę. :D
Ten drugi pokazał kilka urywków ze swojego pływania. Różniły się od pierwszego tym, że na wodę przeznaczył znacznie mniej czasu, na statek więcej. Raz nagrał trochę nadbrzeża.
Nie wyciągam wniosków, że zawodowe pływanie to tylko pływanie bez możliwości zobaczenia z bliska lądu i jego atrakcji
http://www.wedzarnie.com.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości