Nieprzeczytane posty

Re: Poszukuje wspolpodroznikow :)

1
pomysł ciekawy, ale nie wiem czy pływanie na łódce (mała powierzchnia) z niesprawdzonymi ludźmi to najlepszy pomysł... Szczerze mówiąc pewnie bym się na coś takiego nie zdecydował...
byle dalej...

Re: Poszukuje wspolpodroznikow :)

2
Plyne pierwszy raz, ale 2 osoby byly juz na wielu takich rejsach i czesto plyna nowi i nie slyszalam o zadnych trudnosciach :) . Znam mniej lub bardziej wszystkich plynacych oprocz kapitana (organizatorka zna wszystkich bardzo dobrze i super kapitana - przeplynela juz wiele rejsow z Nim, w tym dlugi rejs na Karaibach 8-) ), ogolnie wszyscy sa bardzo weseli i nie mam co do tego zadnych obaw :) .
gdzie ta keja...;)

Re: Poszukuje wspolpodroznikow :)

3
to bardzo fajnie - grunt to dobre nastawienie, a tego widzę nie brakuje :) Tak trzymać!

Ciekaw jestem czy kogoś znajdziecie, no i naturalnie wrażeń po powrocie - mam nadzieje, że się z nami podzielicie ?

P.S. słyszałem, że na morzu warto wcinać sporo bananów - w 2 strony spakują one bowiem tak samo ;)
byle dalej...

Re: Poszukuje wspolpodroznikow :)

4
Dziekuje :) . Mam nadzieje, ze uda sie znalezc 2 osoby, szkoda zeby jedna kajuta byla wolna. Postaram sie zdac relacje jesli wroce :lol: . Z bananami bede probowac ;) .
gdzie ta keja...;)
Zablokowany

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości