Nieprzeczytane posty

Plany podróży 2012

1
Ponieważ już niebawem przywitamy 2012 rok ciekaw jestem jakie macie plany na przyszłoroczne wakacje oraz wszelkiego rodzaju wyjazdy. Napiszcie co macie zamiar zobaczyć, a może gdzie odpocząć.Im więcej detali tym lepiej. ;)
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Plany podróży 2012

2
Hola!

Jeżeli chodzi o przyszły rok, to właśnie jestem w trakcie planowania wyjazdu z przyjaciółmi do Londynu. To był zupełnie spontaniczny pomysł, który teraz staramy się jakoś powoli rozwijać. Powiem szczerze, że pierwszy raz planuję sama wyjazd zagraniczny i w ogóle nie wiem od czego zacząć. Kupiłam przewodnik, który czytam w wolnych chwilach bardzo dokładnie i ustaliliśmy ze znajomymi, że dobrym terminem wyjazdu byłby sierpień. Nie mamy noclegu ani konkretnego planu, więc liczę na Waszą pomoc. Zamieściłam post o noclegach tutaj: viewtopic.php?f=520&t=2275

Re: Plany podróży 2012

4
hej, tak w ogóle to od razu witam, mój pierwszy post tutaj :)

W tym roku po raz kolejny Wenezuela. Byliśmy tam 2 lata temu, podróż organizowała firma męża więc nawet nazwy biura nie pamiętam (lecieliśmy z Francji ). Strasznie mi się tam podobało, ale mimo, że wycieczka trwała "aż" 10 dni to było to coś na kształt wycieczki szkolnej, gdzie zwiedza się szybko i dużo, a noce spędza w barze. Dlatego teraz chcemy wrócić i pozwiedzać czy wypocząć bardziej na naszych warunkach - mniej zabytków, więcej przyrody, lokalnych zwyczajów itp.
Ewelina Marciniak przewodnik turystyczny po Trojmiescie, posiadam licencję, mówię po polsku i angielsku, oprowadzam grupy małe i duże niezależnie od wieku. Jestem historykiem, opowiadam ciekawie i z dużym poczuciem humoru.

Re: Plany podróży 2012

5
laguna pisze:Mój najbliższy plan wyjazdu, to sylwester w Lublanie :)

Dlaczego akurat Lublana :?: Nie abym miał co przeciwko, ciekawość mnie zżera :D
Piękne miasto i mam z niego wspaniałe wspomnienia :D

A co do tematu, to za wcześnie dla mnie planować podróże na 2012 r, ale jeśli ...to będzie to Cro, być może z noclegiem w Lublanie.

Re: Plany podróży 2012

6
Maciek pisze:
laguna pisze:Mój najbliższy plan wyjazdu, to sylwester w Lublanie :)

Dlaczego akurat Lublana :?: Nie abym miał co przeciwko, ciekawość mnie zżera :D
Piękne miasto i mam z niego wspaniałe wspomnienia :D

A co do tematu, to za wcześnie dla mnie planować podróże na 2012 r, ale jeśli ...to będzie to Cro, być może z noclegiem w Lublanie.
W Cro znalazłem swoje miejsce do życia :D

Re: Plany podróży 2012

9
Przepiękne, szczególnie kiedy kto tak jak na przykład JA jeździ dla widoków :) Jakoś mało interesuje mnie to co stworzył człowieka, ale roślinki, góry i inne mogę oglądać w nieskończoność.
Teraz tylko załatwiamy kwestie organizacyjne - no nie jest łatwo, bo większość ludzi jedzie bliżej, ale .. mamy już wyjście awaryjne więc będzie ok. Minus taki, że z innymi podróżami w tym roku musimy się wstrzymać.
Ewelina Marciniak przewodnik turystyczny po Trojmiescie, posiadam licencję, mówię po polsku i angielsku, oprowadzam grupy małe i duże niezależnie od wieku. Jestem historykiem, opowiadam ciekawie i z dużym poczuciem humoru.

Re: Plany podróży 2012

10
Ja w 2012 r. a konkretniej w ostatnim tygodniu stycznia wybieram się do USA na Florydę +rejs statkiem po Karaibach lub Bahamach,podróż planuję do połowy lutego,wykupuję tylko przelot i rejs a reszta hotele itp. już tam na miejscu wykupię sama.

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 217 gości

cron