Nieprzeczytane posty

Gdzie wyjechać na Sylwestra???

1
Witam Wszystkich!!
Szukam pomysłów i inspiracji gdzie mogę wyjechać wraz z moimi znajomymi na Sylwestra?Co roku spędzaliśmy go standardowo, czyli gdzieś na imprezie, lecz w tym roku chcielibyśmy, żeby nie było tak jak zawsze! Najbardziej chyba zależało by nam na górach. Możecie coś polecić? Gdzie Wy jeździcie? Czekam na pomysły:)

Re: Gdzie wyjechać na Sylwestra???

7
Można jechać do Grecji, choć teraz to w sumie niespokojny kraj i raczej szybko się nie unormuje sytuacja.

Ale na Sylwestra można jechać na Słowację w góry oczywiście. Jest lepsza infrastruktura i niższe ceny niż w naszych Tatrach. Tylko teraz czytam, że euro rośnie w siłę, a na Słowacji płaci się w euro, więc pewnie przełoży się to jakość na ceny.
Inny mankament, że należy mocno szukać wolnych miejsc, bo to już listopad i co lepsze miejsce już od dawna są zaklepane.

Re: Gdzie wyjechać na Sylwestra???

9
Nieprawda, że już wszystko zarezerwowane! Ja zawsze czekam na ostatnią chwilę, bo tak już mam i zawsze coś znajdę. Planowanie jest nudne. Lepiej decydować się, gdy wydaje się, że jest za późno. Rzeczywiście jeszcze parę lat temu był problem z wyjazdem na sylwestra - zwłaszcza w góry, bo mnie tylko to interesuje 8-) Ale teraz jest tyle ofert, obozów krótkich, dłuższych, że masakra. Nawet ceny można negocjować. Więc nie łam się, coś znajdziesz. Tylko poszukaj dobrze.

Re: Gdzie wyjechać na Sylwestra???

10
Oczywiście że inie jest za późno!

Według mnie jest jeszcze sporo czasu, jeżeli w góry (ja bym polecał takie rozwiązanie) to np. Słowacja i Chopok.
Bardzo dużo świetnie przystosowanych tras, pewny puch (jak nie śnieg to trasy są przygotowywane sztucznie - no ale pewnie będzie prawdziwy śnieg).
Jeżeli ta opcja wam nie pasuje, to może coś z oferty Travel Student. Na sylwestra chyba będą jechać do Franacji. Mają bardzo przyzwoite ceny i tak naprawdę nie trzeba być studentem (cena trochę wzrasta).
Co odradzam ? Zakopane, byłem w tamtym roku i naprawdę sporo wydałem, mało poszalałem na nartach (było mało śniegu i trasy były słabo przygotowane - w sumie porównując z innymi Państwami to tam nie ma za bardzo tras).

Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 330 gości

cron