Nieprzeczytane posty

Wakacje 18+

1
Witam.Mam do was pytanie.Za 2 tyg(dokładnie 25 sierpnia kończę 18lat).Koniec wakacji się zbliża a ja nigdzie nie wyjeżdżałem jeszcze a strasznie bym chciał.I tu rodzi się pytanie:Czy mogę jechać na taki obóz 18-25(bo kurcze nie chcę jechać na obóz 13-18 bo wiem z własnego doświadczenia że jeżdżą tam dzieciaki bo 15 lat a ja wolałbym trochę w swoim przedziale wiekowym się pobawić.I jeszcze ci opiekunowie - to nie dla mnie.A wiec jeżeli da się na taki obóz jechać to może jakaś ekipa jedzie(chętnie się wybiorę).Już kurczę 10 sierpnia wiec trzeba się spieszyć :).Czekam na kontakt na forum lub(raczej)na gg(8796185)Pozdrawiam Mateusz


PS.A może ktoś organizuje jakiś wypadzik prywatnie??Chętnie się wybiorę z jakaś fajną ekipą???
PS2.Transport może być obojętny(autobusem,trolejbusem,samolotem,rowerem,stopem,rowerem,na rolkach,motorem :) Prawie podobnie jest z miejscem wyjazdu(ale bez przesady do Chin raczej nie polecę - no może jak ktoś stawia to się zastanowię )
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 176 gości