Nieprzeczytane posty

za granice autokarem

1
witam , tak jak w temacie , jestem nowa wiec prosze o wyrozumialosc , chciałabym pojechać nad morze śródziemne autokarem czy jest to możliwe?> , bardzo chętnie wysłucham jakieś konkretne biura podróży które takie oferty oferują i są bezpieczne i wiarygodne

Re: za granice autokarem

2
Jest to mozliwe . ale zaznaczam taka podròz jest raczej uciazliwa. Ja sam w ten sposòb wielokrotnie podròzowalem z Polski czy Slowacji do Wloch. Wystarczy nabyc bilet na autobus, ale nie sa one ostatnio takie tanie. Majac juz bilet - powròt moze byc open o ile by chciala Pani wczesniej wyjechac. Z posrednictwa biur podròzy korzystam tylko w skrajnych przypadkach - tam gdzie nie jest zbyt bezpiecznie lub nie znam jezyka. A przejezdzilem swiat w ciagu wielu wielu lat tylko w towarzystwie zony. Dobra obcja jest zapewnienie sobie rezerwacji noclegow, mozna to zrobic prywatnie. Ja sam od lat wynajmuje od pol Polaka w okolicach Salerno- czysto, bezpiecznie i niedrogo, dojazd autokarem do Salerno, plaza i gory gratis. Do tego dochodza unikalne zabytki, Pompeje, Ercolano- Herculanum , blisko do najpiekniejszej czesci Wloch na wybrzeze Amalfi i Sorrento. Gdyby sprawa interesowala prosze zostawic wiadomosc na pryw, doradze i skontaktuje , pozdrawiam Alberto
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 110 gości