Nieprzeczytane posty

Ubezpieczenie turystyczne?

1
Możecie podpowiedzieć gdzie najlepiej wykupić ubezpieczenie turystyczne na wyjazd do Paryża? Pierwszy raz będę jechać i mimo karty Ekuz chcę jeszcze wykupić osobne ubezpieczenie. Na co powinnam zwrócić uwagę?

Re: Ubezpieczenie turystyczne?

2
Kwota składki zależy od kwoty ubezpieczenia i dodatkowych wariantów. Najlepiej to poszukaj sobie jakiejś porównywarki albo kalkulatora. Warto nie zbyt jednak oszczędzać na tym ubezpieczeniu.

Re: Ubezpieczenie turystyczne?

3
Porównywarka to np. ta Wakacyjna Polisa tak? Bo tam pokazuje mi, ze kwoty ubezpieczenia są dość niskie, znaczy składki. Ale tez można wybrać warianty jakiegoś transportu medycznego itp. Czy możesz powiedzieć co jest najlepsze skoro wspominasz, że nie warto na tym ubezpieczeniu oszczędzać?

Re: Ubezpieczenie turystyczne?

4
Wiesz co no pytanie też gdzie jedziesz, co tam będziesz robić. Jakie jest ryzyko, że będziesz musiała z takiego ubezpieczenia skorzystać. Jeśli nie do końca wiesz jak taką polisę wybrać to może przez tą Wakacyjna polisę wyślij prośbę o kontakt doradcę to Ci pomoże.

Re: Ubezpieczenie turystyczne?

5
A wiesz, że to może być dobry pomysł. W sumie to chyba najlepszy. Ale czy jak mam gdzieś ubezpieczone mieszkanie to w tej samej firmie taka polisa będzie tańsza? Dostaje się jakieś zniżki?

Re: Ubezpieczenie turystyczne?

6
teoretycznie tak, ale chyba taką zniżkę dostaniesz od swojego agenta u którego np. polisę na mieszkanie wykupiłaś. Ale ja i tak jestem zdania, ze koszty ubezpieczenia turystycznego nie są drogie i nie ma co kombinować. Zobacz z reszta na tej Wakacyjnej polisie co wspominasz.
Zablokowany

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości

cron