Nieprzeczytane posty

Bezpieczeństwo, imigranci - gdzie nie jechać?

1
Cześć wszystkim do tej pory podróżowałem tylko po Europie i było wspaniale. Jednak moja ostatnia podróż to wspomnienie sprzed kilku już lat. Potrzebuję znowu gdzieś wyruszyć i korci mnie żeby pojechać gdzieś za granicę w pojedynkę. Dużo ostatnio się słyszy o niebezpiecznych wydarzeniach w zachodniej Europie. Trochę też słyszałem od znajomych o jakimś małym miasteczku w Niemczech gdzie pracują polacy i podobno nikt tam na ulicę nie wychodzi bo łażą agresywni "ciapaci" , i inne tego typu historie...

Więc do rzeczy. Jakie mieliście negatywne doświadczenia i gdzie nie należy w tym momencie jechać i przebywać w Europie? Na świecie też ale głównie o Europę mi chodzi. A może nie jest aż tak źle jak mówią?

Re: Bezpieczeństwo, imigranci - gdzie nie jechać?

2
wydarzenia ostatnich kilku miesięcy pokazują, że właściwie wszędzie może wydarzyć się coś niebezpiecznego - a to Marsylia, a to Berlin...
Osobiście nei wiążę niebezpieczeństwa z imigrantami, lecz z terrorystami, konfliktami zbrojnymi, tzw wskaźnikiem przestępczości itp.
Na Ukrainie raczej problemów imigranckich nie ma, a niebezpiecznie jest. Mediolan zaś ma jedne z najwyższych wskaźników przestępczości. W rankingach podawana jest Warszawa ze względu na sporą liczbę protestów politycznych.
Tak więc neibezpieczeństwo jest pojęciem szerokim i niejedno ma imię.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 91 gości

cron