Nieprzeczytane posty

Pierwsze wczasy, prośba o doradzenie, co jak i gdzie ?

1
Witam, chcę jechać na wczasy. Będą to moje pierwsze, jestem w tym zupełnie zielony. W internecie znajduje się pełno informacji, ofert. Ciężko wybrać. Więc może od początku, mieszkam w Belgii, chcę jechać za 10 dni, więc last minute mnie interesuje. Miejsca nie mam sprecyzowanego ( nie posiadam paszportu ). Interesuje mnie morze, plaża, alkohol. Więc raczej opcja all inclusive obowiązkowa ? Za bardzo poza plażami nie będzie chciał się ruszać (typowe lenistwo :). Czas na jaki chcę jechać to około tydzień. Około 15-go lipca będę wyjeżdżał do Polski, po drodze chciałbym zahaczyć o lotnisko. Co myślicie o wylocie z Niemiec, widziałem stronę Ltur.com i znajduje się tam mnóstwo ofert, dosłownie za chwilę można jechać. Dobry jest pomysł z tego skorzystać ?

Re: Pierwsze wczasy, prośba o doradzenie, co jak i gdzie ?

2
jeśli masz wazny dowód osobisty (przy braku paszportu) i zupełnie niesprecyzowane miejsce, to wizyta na lotnisku moze okazać się dobrym rozwiązaniem. Oczywiście przy praku paszportu masz zawężone pole działania.
Musisz jedynie liczyć się z tym, że na wybrany lot będziesz musiał poczekać 1-2 dni.
Nie bardzo jednak rozumiem, czy chcesz lecieć z Polski czy z Niemieckiego lotniska. Jeśli z Niemiec, to nei tylko Berlin, dobrą ofertę ma też Frankfurt.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości