Nieprzeczytane posty

Liguria 2014

1
Witam wszystkich

W tym roku wybór padł na Włochy. Przemierzając trasę od Mediolanu do Rzymu 3 dni spędzę w rejonie Liguria. Za cel obrałem słynne miasteczka cinque terre. Stąd pojawia się pytanie. Gdzie zatrzymać się na noc, gdzie mogę zostawić auto. Ciekawi mnie opinia osób, które już tam były. W których miasteczkach zatrzymać się na noc, gdzie znajdziemy miejsca do nakręcenia wieczornych widoków z góry. Chciałbym także poznać mniej uczęszczane szlaki. Dziękuje za każdą podpowiedź.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Liguria 2014

2
Proszę pamiętać, ze Liguria jest dość drogim rejonem. Zwłaszcza Cinque Terre celują w wysokich cenach. Przyznam, że w tym rejonie dość trudno o mniej uczęszczane scieżki. Cały rejon pełen jest turystów z krajów zachodnich oraz USA. No, może nieco mniej licznie nawiedzane są CT w okolicy października/listopada. Choć tu, podobnie jak w Wenecji, Rzymie, Florencji sezon turystyczny trwa cąły rok.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Włochy ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości