Nieprzeczytane posty

Wycieczka do Zakopanego

1
Witam,
Jestem nowym forumowiczem i mam pytanko. Mam zamiar wyruszyć z rodzinką i znajomymi do Zakopanego. Znalazłem taką jedną stronkę, która oferuje noclegi online. Stronka nazywa się Relaximo.pl. Tylko teraz mam pytanie czy korzystał już ktoś z tego portalu?? Czy obsługa i cena jest dobra czy lepiej szukać czegoś innego? Szukam jakiegoś domku lub pensjonatu Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Re: Wycieczka do Zakopanego

2
Witaj,

Ja także jestem tutaj nowy. Powiem ci jedno. Rezerwowałem u nich nocleg w Krakowie. Jestem bardzo zadowolony. Byłem z żoną i synem i oni byli także zadowoleni. Mój znajomy rezerwował u nich pensjonat w Zakopanym. Bardzo tani, ale bardzo ładna okolica a pokoje są także dobrze wyposażone.

relaximo.pl/noclegi/Zakopane

Tutaj jest taki pensjonat " Pod Giewontem" z tego pensjonatu korzystał znajomy. Był pod wrażeniem

Re: Wycieczka do Zakopanego

3
a przez ten portal można rezerwować noclegi bezpośrednio, tak? wydaje mi się, że bezpośrednie rezerwowanie w samym hotelu będzie tańsze, gdyż takie strony mogą sobie doliczać prowizje. dlatego ja bym korzystała z tej strony po to, by przejrzeć dostępne noclegi, a potem skontaktować się bezpośrednio z właścicielami.

Re: Wycieczka do Zakopanego

4
Czytałam regulamin i nic tam nie wspominają o jakiejś opłacie więc albo mi umknęło albo załatwiają swój zysk na podstawie: serwis- hotel i tu odbywa się prowizja dla serwisu relaximo.pl tu link do regulaminu. No ja także chciałabym korzystać z tego serwisu i szukam opinii i póki co nie znalazłam żadnej złej. :mrgreen:

Re: Wycieczka do Zakopanego

6
Nie jest to prawdą,w Zakopanym nie jest drogo,zalezy oczywiście czy masz na myśli nocleg czy wyżywienie,ale np nasze apartamenty zapewniają komfort i niższą cenę,a stołować też nie musisz się przecież w tych najdroższych restauracjach. Zakopane to idealne miejsce do spędzenia ferii,naprawdę warto.

Re: Wycieczka do Zakopanego

7
W kwestii noclegów, to faktycznie w Zakopanem coś taniego zawsze się trafi... z wyżywieniem w restauracjach - ceny jak wszędzie, puki co jedyne miasto w którym stwierdzam tanie, wyjście do restauracji to Władysławowo ( 50 zł - 2 os i to z jakimś napojem - cena mało osiągalna w innych regionach ).

Tylko jest jedna smutna prawda o Zakopanem, o której nikt nie wspomina bo oczywiście lekko nie na rękę
tu jest artykuł http://narty.wp.pl/informacje/dutki-waz ... 5,1,1.html

"...Jednak na stronach internetowych kurortów nie ma żadnej wzmianki o bieżącej sytuacji. Nawet w Zakopanem, gdzie powietrze jest najbardziej zanieczyszczone i bardzo niebezpieczne, nikt nie informuje o zagrożeniach" Trzykrotnie przekroczona wartość pyłu PM10

"Pył PM10 to mieszanina drobnych cząstek pochodzących m.in. ze spalania węgla i spalin samochodowych, zawierająca wiele niebezpiecznych substancji. Wdychany do płuc może powodować takie reakcje jak np. kaszel, trudności z oddychaniem i zadyszkę, szczególnie w czasie wysiłku fizycznego...."


takie informacje troszkę inaczej ukazują Zakopiański kurort... dobrze, że ktoś o tym w ogóle napisał

Re: Wycieczka do Zakopanego

9
Nie dajmy się zwariować! Prawda jest taka, że wszędzie powietrze jest zanieczyszczone. Nawet nad morzem.
Ja mimo wszystko wybieram się w tym roku do Zakopanego. Gdybyśmy mieli zwracać uwagę na wszystkie tego typu artykuły to nikt nigdzie by nie jeździł i pewnie chodzilibyśmy w maskach.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości