Nieprzeczytane posty

Trójmiasto czy Kraków? Szybka podróż

1
Witam chciałem skorzystać jeszcze z trwającego urlopu i pojechać samotnie gdzieś w stronę trójmiasta lub Krakowa. Wiem, że trochę duży rozrzut:) Polecicie może jakiś dobry hostel? Czysty, cichy i z miła obsługą. Mieszkam na podlasiu więc z dojazdem do krakowa będzie u mnie trochę większy problem.

Re: Trójmiasto czy Kraków? Szybka podróż

4
Moim zdanie nie warto Krakowa jechać, mimo że nigdy nie byłem to jest niestety ale ostanie miasto do którego chciałbym pojechać.Zatem w tym roku udało mi się pojechać do trójmiasta w celach służbowych ale powiem wam że ta okolica bardzo mnie zauroczyła swoim takim naturalnym urokiem. Bardzo dobre rozwiązanie dla tych którzy nie wybierają się samochodem jak się dostaniesz np pociągiem do gdańska to jesteś w stanie szybko się poruszać pomiędzy trzema miastami tak zwanymi SKM gdzie swój start ma w Tczewie jedzie przez Gdańsk, Sopot, Gdynię aż do Słupska, to jest moim zdaniem bardzo dobry środek dla turystów którzy planują nie tylko zwiedzić trójmiasto ale także inne miejsca blisko tego regionu. a uwierzcie że naprawdę warto się tam wybrać. Mimo że byłem tylko dwa dni ale Gdańsk mnie urzekł swoim klimatem i z pewnością wybiorę się kiedyś osobiście. Pozdrawiam Gorąco

Re: Trójmiasto czy Kraków? Szybka podróż

8
Ja zdecydowanie polecam Kraków, pogoda w Trójmieście nie jest najlepsza, więc moim zdaniem lepszym wyborem byłby Kraków. Wiele pięknych tajemniczych miejsc, kamienic, kawiarni, poza tym nawet jeśli pogoda nie dopisze to jest co zwiedzać, gdzie pójść co zobaczyć. Poza tym teatry i dużo kultur. Zdecydowanie Kraków

Re: Trójmiasto czy Kraków? Szybka podróż

9
Ja zdecydowanie polecam Trójmiasto, chociaż i Kraków ma swój urok. Gdańską starówkę uważam za ładniejszą od Krakowskiej mimo, że akurat padało jak po niej chodziłem to mnie po prostu urzekła.W Trójmieście nie brakuje także innych atrakcji turystycznych jak np. Sopockie Molo czy Gdyńskie statki (Błyskawica i Dar Pomorza) więc każdy znajdzie tam coś dla siebie:)

Re: Trójmiasto czy Kraków? Szybka podróż

10
W Trójmieście wynajmowaliśmy ze znajomymi całe mieszkanie w Gdyni. Po ustaleniu szczegółów z właścicielem koszt osobodoby wyniósł ok 15 zł. Na porządne zwierzenie Trójmiasta raczej weekend nie wystarczy, natomiast zdecydowanie wystarczy na Kraków. W Krakowie spałem w akademiku (25 zł doba), ale następnego dnia znalazłem hostel młodzieżowy, w którym cena za nocleg wynosiła 20 zł.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości