Nieprzeczytane posty

Re: Beskidy

2
Jeśli Beskidy, to zdecydowanie Beskid Sądecki zwłaszcza Muszyna i jej okolice :) Piękne widoki, spokój i po prostu przemiła atmosfera która powoduje, że chce mi się tam wracać raz za razem :) . Każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego dla siebie... zarówno ci szukający aktywnego wypoczynku, jak i ci którzy po prostu chcą odpocząć i zrelaksować się na przykład w SPA :D

Re: Beskidy

3
Beskidy to genialne rozwiązanie dla miłośników sportów zimowych, śnieg pojawia się zwykle już w listopadzie utrzymuje średnio do kwietnia, więc bez przeszkód można zaszaleć na nartach czy skuterach śnieżnych, są to najmłodsze góry w Polsce, dlatego są dość łagodne, więc idealne dla rodzin z dziećmi zarówno wiosną, kiedy możemy wybrać się z pociechą na szlak jak i zimą gdzie są świetnym miejscem np. do nauki jazdy na nartach.

Re: Beskidy

4
W Beskidach są piękne widoki i bardzo zróżnicowane szlaki górskie. To idealne miejsce dla miłośników gór! W Beskidach rozmieszczone jest 11 Parków Krajobrazowych i aż 25 szczytów górskich, także zdecydowanie jest co oglądać :)

Re: Beskidy

5
Zdecydowanie i gorąco polecam Beskidy, moje miejsce zamieszkania ;-) - to jest akurat Beskid Mały, ale i Makowski, i Sądecki, i inne. Piękne szlaki na zalesione wzniesienia, generalnie czyste powietrze, mniej tłoczno niż w wysokich górach, tanie i liczne kwatery agroturystyczne, wszystko na plus :)

W Beskidzie Małym - oprócz atrakcji krajobrazowych, przyrodniczych i zabytków - mogę podpowiedzieć zwiedzenie naszej najnowszej atrakcji : Parku Miniatur w Inwałdzie koło Wadowic - przebogaty kompleks do zwiedzania i rozrywki nie tylko dla najmłodszych, naprawdę ciekawy i urozmaicony, cieszący się ogromnym powodzeniem (widuję rejestracje autokarów z całego kraju).

Re: Beskidy

6
polonez pisze: W Beskidzie Małym - oprócz atrakcji krajobrazowych, przyrodniczych i zabytków - mogę podpowiedzieć zwiedzenie naszej najnowszej atrakcji : Parku Miniatur w Inwałdzie koło Wadowic
Potwierdzam - atrakcja wielka, aż byłam zaskoczona rozmachem. Miniatury znanych budowli to jedno, ale jest i Park Jurajski (czy jakoś tak), i minipole golfowe, i rollercoaster w naprawdę fajnym wesołym miasteczku, i średniowieczny zamek do zwiedzania, warownia... Etc. etc. Wszystko wymyślone i wykonane z największą dbałością o detale.
Jeden minus : ceny biletów... No ale coś za coś.
A, i jeszcze taki praktyczny minus ;-) - brak wydzielonego pasa do zjazdu do Parku, w godzinach szczytu można czekać w nieskończoność ;-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości