Nieprzeczytane posty

Re: Wieliczka

1
mialam okazje w 2007 roku zwiedzic wieliczke i do tej pory powiem Wam, ze trzymam wszystkie pamiatki stamtad jak zdjecie klasowe czy po prostu glupi bilet wstepu :) kazdy kto ma okazje byc tam, niech korzysta pelna garscia!

Re: Wieliczka zdjęcia

4
BeskidzkiRaj.com_pl pisze:Pamiątki są o wiele droższe niż centrum miasta, z tego co pamiętam za robienie zdjęć również się płaciło:( niestety na wszystkim chcą zarobić
Chcą zarobić, a nie do końca jestem pewna, czy rzeczywiście wyciąganie kilku złotówek od zwiedzających faktycznie tak bardzo się opłaca. Porównując zarobki na zdjęciach z dotacjami, jakie mogliby wyciągnąć z UE na przykład, na zadbanie o to miejsce... cóż, wypada to słabo. No ale skoro nawet na dworcach kolejowych trzeba płacić za WC, to dlaczego nie w Wieliczce za fotki.

Re: Wieliczka zdjęcia

5
Byłem w Kopalni Soli w Wieliczce bardzo dawno temu, coś w latach 87/88. Pamiętam tylko ten zjazd w dół windą. Resztę jak przez mgłę, więc tym bardziej wielkie dzięki za fotki. Myślę, że wypadałoby to z pewnością śliczne i niesamowite miejsce odwiedzić ponownie.

Re: Wieliczka zdjęcia

7
Ja niestety nie miałem szczęścia być w Wieliczce i zwiedzić kopalni soli. Jakoś nigdy po drodze mi nie było. Po obejrzeniu zdjęć postanowiłem sobie, że jak tylko się nadarzy okazja wybiorę się tam, bo widzę, że warto.

Re: Wieliczka zdjęcia

10
Wstyd się przyznać ale jeszcze nie byłem w tym wspaniałym miejscu, choć od dawna jest w mojej pierwszej dziesiątce miejsc które chcę odwiedzić. Dziękuje za ciekawe zdjęcia ( Na wielu fotkach są interesujące orbsy co tylko uwidacznia jak bardzo to miejsce przesycone jest naturalnymi energiami :) )
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości