Nieprzeczytane posty

Re: Pod namiot w Polsce?

13
Najgorzej to zrobić namiot na wydmie. Tańszy będzie hotel 5cio gwiazdkowy :D
Ale jak się rozsądnie rozbija i przestrzega kilku zasad to można rozbić się gdzie popadnie. Ja też zastanawiam się gdzie pojechać w tym roku pod namiot..
A penny saved is a penny earned.

Re: Pod namiot w Polsce?

15
jacek78 pisze:Jeśli namiot to tylko spontan, plecak i przed siebie a rozbijać się można na jakiś polankach ;)
Też tak uważam, ale nie we wszystkich krajach jest to mile widziane. Niestety. Przykładowo na Bornholmie można za to zabulić równowartość kilku tysięcy złotych. :shock:

Re: Pod namiot w Polsce?

16
Wróćmy do Polski :) Jeśli chodzi o nasze warunki, to teoretycznie może to się skończyć mandatem. W praktyce zależy to od tego, gdzie się rozbijesz. Jeśli pojedziesz np. w Tatry, to raczej tak się skończy. Jeśli wybierzesz się natomiast w Sudety i rozbijesz na jakiejś polance - nie powinno być problemu. Pamiętaj tylko o tym, że wtedy jesteś intruzem - zostaw po sobie MAKSYMALNY porządek.

Re: Pod namiot w Polsce?

20
Dzisiaj sprawdzałem sprzęt i się okazuje, że mój obecny namiot jest w słabym stanie. Możecie polecić jakieś? Dwuosobowe, cena tak do 800zł, czyli taki, w którym nie utopie się przy lekkim deszczu ;D
A penny saved is a penny earned.

Wróć do „Polska ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości