Nieprzeczytane posty

Sri lanka snorkeling

1
;) Witam.Jestem nowa na forum.Przeczytałam wszystkie wasze porady o Sri Lance,za które dziękuje.wybieram się na Sri Lanke od 17 marca do 7 kwietnia.Chciałabym zapytać o najlepsze miejsca do snorkelingu.Bardzo proszę o wskazanie miejscowości i konkretnych plaż.Nie mam jeszcze planu wycieczki dlatego jeśli ktoś kocha podwodny świat niech pisze 8-)wtedy będę wiedzieć gdzie jechać. Wątek o nurkowaniu czytałam,ciekawy.Czy ktoś się orientuje jakie sa ceny nurkowania?POzdrawiam

Re: Sri lanka snorkeling

2
Witaj

Najlepsze miejsca do nurkowania znajdziesz w HIKKADUWA gdzie sezon do nurkowania trwa do kwietnia. To właśnie tu znajdziesz piękne rafy. Jeśli chodzi o snoorkeling to Weligama może być ciekawa propozycją ( ok 30 km od Gale )
Nurkując głębiej w tych rejonach można spotkać delfiny i rekiny

Idealne miejsce zarówno do plażowania jak i do snoorkelowania znajdziesz także w Uppuveli' and ‘Nilaveli oraz w okolicy wyspy pingwinów.

Przykładowe ceny za nurkowanie podane w dolarach

Wliczony sprzęt 1 nurkowanie 45
5 nurkowań 189
10 nurkowań 342

Z własnym sprzętem 1 nurkowanie 38
5 nurkowań 171
10 nurkowań 306

Poniżej załączam przykładową mapę gdzie można nurkować
diving_map.jpg
diving_map.jpg (31.08 KiB) Przejrzano 7615 razy
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Sri lanka snorkeling

4
Faktycznie, masz całkowitą rację. W innym temacie pisałem o lutowym wyjeździe stąd wkradł się mały błąd. Już edytowałem swój post pozdrawiam serdecznie :D :D
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sri lanka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości