Nieprzeczytane posty

SriLanka 2011 + festiwal w Kandy

1
Witam Wszystkich !!! :D
Przeszło miesiąc temu w Sierpniu byłem razem z moją kobietą na Sri lance byliśmy na tej pięknej wyspie 18 dni podróż ta była zupełnie prywatna bez biur ani innych pośredników jedyne co mieliśmy zarezerwowane to hotel w Negombo oraz lot z wiednia przez katar do Colombo .
Mieliśmy wybór wynająć samochód z kierowcą ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na przemierzenie Sri Lanki tuk tukiem gorąco polecam :D !!! chodź wybór należy do każdego dla mnie tuk tuk dał nam lepszy kontakt z otaczającym światem chodż jedno miejsce Matale zamieszkane przez muslimów było okropne pełne spalin i domów jak z koszmarnego snu :shock: _nie polecam.

Gorąco polecam wszystkim wyprawę na tą piękna wyspę nie będę się teraz za dużo rozpisywał ale jak ktoś zapyta to na pewno postaram się jak najbardziej wyczerpująco odpowiedzieć .

Jeszcze jedno wszelkie moje opinie są moimi własnymi przemyśleniami jeśli ktoś się z nimi nie zgadza nie musi się sugerować tym co pisze ... Pozdrawiam 8-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sri lanka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

cron