Nieprzeczytane posty

Turcja 2013 - gdzie się wybrać ?

1
Witam

W ubiegłym roku byłem z żoną w maju w Oludeniz w hotelu Tropicana

Spędziliśmy super tydzień w spokojnym hoteliku z dobrym żarciem i obsługa.
Maj ma to do siebie że : jeszcze nie ma wielu turystów, nie jest upalnie
pełno kwiatów , obsługa hotelowa jeszcze wypoczęta i skora do pracy
no i co tu gadać nie jest drogo.

Mam pytanie – który rejon i hotel - najlepiej nie wielki moloch
lecz cichy z dobrą kuchnią i obsługą możecie polecić.
Opcja all inclusive . W okolicy coś ciekawego do zobaczenia .

Czasu jest sporo – ale nie zaszkodzi popytać .

Pozdrawiam i czekam na informacje

TraperBS

Re: Turcja 2013 - gdzie się wybrać ?

2
Witaj. Miejsc w Turcji jest całkiem sporo. Możesz zatrzymać się na przykład w Icmeler lub w oludeniz ( Loty do Dalaman). Alternatywnie możesz zatrzymać się w Izmirze lub Kusadassi.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Turcja 2013 - gdzie się wybrać ?

4
Od kilku lat latamy z żoną i dzieciakami do Turcji, dwa razy byliśmy w Kemer, raz w okolicy Side. W Kemer mieszkaliśmy w hotelu Viking Star i szczerze polecam ten hotel. Nieduży, spokojny i z rewelacyjnym wyżywieniem - nigdzie przedtem i potem nie jedliśmy tak dobrze. Co ważne, nie ma tutaj za dużo Rosjan, którzy z tego co słyszałem, potrafią trochę popsuć wypoczynek. Hotelu w Side nie będę opisywał, bo jak na 5* to nie ma o czym pisać.

Re: Turcja 2013 - gdzie się wybrać ?

10
W między czasie znalazłem coś ciekawego - Marmaris.
Ciekaw jestem kto tam był w 2012 i w jakim hotelu ?


Pozdrawiam i czekam na informacje i opinie

BS[/quote]

Kilka lat temu byłem w Marmaris. Tłuuumy...
Nie pamiętam w jakim hotelu byłem, jest ich tysiące więc prawdopodobieństwo że trafisz do tego samego jest bliskie zeru. Jak już coś znajdziesz to zawsze posprawdzaj sobie opinie na booking.com albo na tripadvisor.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Turcja ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

cron