Nieprzeczytane posty

Re: Rafy koralowe w Australii

2
Nie miałem okazji być w Australii, ale widziałem wiele filmów i zdjęć z podwodnego życia,a także słyszałem wiele opinii ludzi którzy tam byli. Jeśli ktoś szuka najpiękniejszych raf koralowych na świecie to na pewno się nie rozczaruje udając się w tamte rejony.

Re: Rafy koralowe w Australii

3
Podczas mojego pobytu w tym kraju raf nie widziałem. Być może jednak wkrótce to się zmieni. Jak wszystko się ułoży po mojej myśli w grudniu br. mam w planie ponowną podróż do Australii i wtedy na pewno rafy zobaczę, gdyż będę przez kilka dni w Brisbane.

Re: Rafy koralowe w Australii

4
:o :o :o :o :o Oj tylko pozazdrościć, (w pozytywnym sensie oczywiście :D :D :D ) .Będę oczekiwał z wielką niecierpliwością twojej relacji, a może i na żywo z Brisbane kto wie ;) . Napisz na ile zamierzasz jechać, ( jeśli oczywiście wyjazd dojdzie do skutku) oraz co dokładniej masz w planach zwiedzić ( tym razem ;) ;) )
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Rafy koralowe w Australii

5
No, niestety. Moje plany wyjazdowe do Australii legły w gruzach nim się jeszcze skonkretyzowały. Nie będę mógł jechać tam w tym roku z przyczyn osobistych. Skończyło się tym, że we wrześniu pojadę na dwa tygodnie "tylko " na Majorkę. Już mam ten wyjazd zarezerwowany. Nie zawsze można dostać to co by się chciało.

Re: Rafy koralowe w Australii

6
No trudno, czasem tak bywa. Jak nie dziś to może jurto nie ma czym się przejmować. Majorka też jest piękna i dużo tańsza ;) ;)
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o Austaralii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości

cron