Nieprzeczytane posty

Re: Kanada -piekna ale duza

2
Witam i ciesze się że jest ktoś z Kanady i myślę że nie tylko ja chętnie poczytam co nie co o tym Kraju.Teraz gdy wizy do Kanady są zniesione można bez przeszkód podróżować za ocean.( Problem tkwi w biletach,myślę jednak że ten Kraj jest tego wart by go zwiedzić a przynajmniej te najważniejsze rzeczy ) :D :D

Czekam a właściwie czekamy na wpisy :D
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Kanada -piekna ale duza

3
admin pisze:Teraz gdy wizy do Kanady są zniesione można bez przeszkód podróżować za ocean.( Problem tkwi w biletach,myślę jednak że ten Kraj jest tego wart by go zwiedzić a przynajmniej te najważniejsze rzeczy ) :D :D
Dla paszportów biometrycznych wizy są zniesione. W ub. tygodniu bilet do Torontowa KLM kosztował 2300 a LOT-em 3900(wiem bo koleżanka kupowała i poleciała w piątek).Czy jest co zobaczyć?Zależy czego się oczekuje,zamków,zabytków,pałaców,katedr,no generalnie miejsc historycznych BRAK :roll: Wieża TV w Toronto,teren wystawy światowej,SkyDome?Można żyć bez tego.Qubec City,no jest ładny,stary Montreal też a reszta?Jeśli jednak ktoś chce podziwiać przyrodę i krajobrazy to TAAAAAAK 8-) Rejon "30 tysięcy wysp" na Georgian Bay zapiera dech ale tam jest jakaś cywilizacja bo to tylko 170-250km od granicy z USA ale pojechać tak 500 czy 800km na północ 8-) i znaleźć jakiś lodge np. nad Temmagami,Trout Lake czy Jamping Caribu. Bo pod namiotem to raczej niekoniecznie :roll:
Albo przejechać z Toronto do Vancouver,drobiazg,coś koło 4000km :roll: echhhhhhhhh 8-) szczególnie góry Skaliste i widoki tam.

Re: Kanada -piekna ale duza

4
Osobiście zawsze chciałem zobaczyć wodospad Niagara,a już wpłynąć stateczkiem pod wodospad Niagara to musi być przeżycie.Pobliska wieża widokowa to również ciekawe doświadczenie.Wysokość + potęga natury =wrażenia murowane. :) :) :)
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Kanada -piekna ale duza

5
Nad Niagarę jeżdżę praktycznie co roku, w każde moje urodziny. Znam ją, z obydwóch brzegów, z wieży, ze stateczku i z wypraw na sam dół.
Jak się rozkręcę tutaj, to zaprowadzę Was nawet na koło podbiegunowe przez kultowy Dempster Highway (to była jazda!)

Re: Kanada -piekna ale duza

6
Takich wypadów nad Niagarę tylko pozazdrościć.To musi być naprawdę wyjątkowe miejsce,które wciąż jeszcze przede mną :D
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Kanada -piekna ale duza

7
Kanada Piekna to jest ale tylko w BC mieszkalem w kazdej prowincji i jak mieszkac to tylko w BC. Chcesz sie dusic od spalin w Toronto zdychac latem ,pracowac za grosze to to tylko dla Niagary choc w Bc wodospadow sa miliony ,sa jesiora ,chcesz palmy masz,chcesz na nartach pojezdzic masz ocean masz rzeki itd..... wszystko w jednym .Jakbym mial mieszkac w Manitobie czy na preiach marznac zima - 45C czy dusisc sie w Toronto wolallbym mieszkac w Polsce .Jedyne miejsce i jedno z nielicznych co ma wszystko wlacznie z pustynia,kaktusami palmami oceanem gorami wodospadami rzekami jeziorami itd to wlasnie to miejsce.Komarow nie ma hehe .

Re: Kanada -piekna ale duza

8
Nawet o Polsce można powiedzieć, że jest ogromna, gdyby chcieć odwiedzić każdy jej interesujący zakamarek. Kanada to jedno z niewielu miejsc poza Europą, które chciałabym w przyszłości odwiedzić. Ile wyjdzie z tych moich planów - kto wie. Jakoś słabo idzie mi wyjeżdżanie poza granice Polski, a co dopiero eskapada poza granice kontynentu...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości